Gelecek nesil iPad Mini’nin kasasına ait olduğu söylenen bazı fotoğraflar net ortamına düştü.
Macrumors’un, Çin merkezli WiPhone internet sitesinden aktardığı görsellerde yer alan arka kapağın 2. nesil iPad Mini’ye ait olabileceği iddia ediliyor.

20130221-215101.jpg

Fotoğraflarda yer alan kapak mevcut iPad Mini tasarımını andırıyor ancak daha kalın olduğu hissini veriyor. Kalınlaşmanın nedeni olarak, gelecek nesil iPad Mini’de yer alması muhtemel “Retina Ekran” için artan pil ihtiyacı gösterilebilir. iPad 2′den 3. nesil iPad’e geçiş sırasında da benzer bir duruma şahit olmuştuk.

Kapakta yer alan mavi Apple logosu ve “iPad” yazısı, klasik parlak gri görünümü elde etme sürecindeki bir aşama olabileceği gibi, iPhone için sık sık iddia edilen farklı renk seçeneklerinin,iPad Mini için de söz konusu olduğunun göstergesi olabilir.

20130221-215025.jpg

Fotoğraflarda yer alan kasanın gerçek olup olmadığı konusunda kesin bir bilgi olmamakla birlikte gelecek nesil iPad Mini tasarımın son halini yansıtıp yansıtmadığı da bilinmiyor. En son dedikodular ve analist tahminleri 2. nesil iPad Mini’nin 2013 sonbaharında duyurulacağı yönünde.

Etiketler →  
Share →
Paylaşım

Paylaşım

Elma Dergisi'ni Facebook sayfasından beğenerek veya Twitter hesabını takip ederek güncellemelerden anında haberdar olabilir, Facebook grubumuza katılarak tartışmalara dahil olup paylaşım yapabilirsiniz.
Sorular?

Sorular?

Apple ürün ve hizmetleri hakkında yaşadığınız herhangi bir soru veya soruna Sorular ve Cevaplar bölümünden yanıt arayabilir, başkalarının sorularına yardımcı olabilirsiniz.
Beğendiniz mi?

Beğendiniz mi?

Yazıyı beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Sitemiz ile ilgili bir sorunuz varsa İletişim sayfamızdan bize iletebilir, yazarlara direk ulaşabilmek içinse Hakkımızda sayfasına bakabilirsiniz.

Ne Aramıştınız?

Arama formunu kullanabilirsiniz:


Aramalarınızda sonuç alamazsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faydalı Linkler

Elma Dergisi Öneriyor...

Arşiv

ElmaDergisi Arşivimiz...