Apple’ın kurucusu ve eski CEO’su Steve Jobs tekstil markası oluyor! Kamil Kürekçi adlı bir Türk iş adamı Steve Jobs isminin telifi için Türk Patent Enstitüsü’ne başvurmuştu. Bugün patent işlemlerin tamamlandığı haberi ulaştı.

Steve-Jobs

Konuyla ilgili açıklama yapan Kamil Kürekçi:

Özellikle ihracat yapacağımız için bu isimle yurt dışına açılmamız bizim için avantajlı bir durum olacak. Steve Jobs’un dünyaca ünlü ve akıldan asla silinmeyecek bir marka olduğunu düşünüyoruz. Ürünlerimizi yurt dışındaki reklamı açısından, işlerimizi daha kolay hale getireceği ortada.

şeklinde konuştu.

Apple tutkunlarının ürünlere ilgi göstereceği bekleniyor.

patent steve jobs

Etiketler →  
Share →

1 Cevap Steve Jobs Artık Gardrobumuzda

  1. Kaan diyor ki:

    Hayırlı olsun diyelim.
    Apple hayranlarına bir indirim yapsalar?

Paylaşım

Paylaşım

Elma Dergisi'ni Facebook sayfasından beğenerek veya Twitter hesabını takip ederek güncellemelerden anında haberdar olabilir, Facebook grubumuza katılarak tartışmalara dahil olup paylaşım yapabilirsiniz.
Sorular?

Sorular?

Apple ürün ve hizmetleri hakkında yaşadığınız herhangi bir soru veya soruna Sorular ve Cevaplar bölümünden yanıt arayabilir, başkalarının sorularına yardımcı olabilirsiniz.
Beğendiniz mi?

Beğendiniz mi?

Yazıyı beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Sitemiz ile ilgili bir sorunuz varsa İletişim sayfamızdan bize iletebilir, yazarlara direk ulaşabilmek içinse Hakkımızda sayfasına bakabilirsiniz.

Ne Aramıştınız?

Arama formunu kullanabilirsiniz:


Aramalarınızda sonuç alamazsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faydalı Linkler

Elma Dergisi Öneriyor...

Arşiv

ElmaDergisi Arşivimiz...