Zorlu Center Apple Store 5 Nisan’da Açılıyor

Zorlu Center Apple Store 5 Nisan’da Açılıyor

17

apple store istanbul

Uzun bir bekleyişin ardından nihayet açılış için tüm hazırlıklar tamamlanıyor. Avrupa’nın en büyük Apple Store’u 5 Nisan 2014 Cumartesi günü İstanbul Zorlu Center Alışveriş Merkezi’nde açılıyor.

Artık Boğaz Köprüsü’ndeki aydınlatmayı andıran bir görsel ile süslenmiş dış kaplamanın açılıştan önce kaldırılması ve cam bloğun görünmesini bekliyoruz.

apple-store-istanbul-2-640x361

Açılış büyük ihtimalle Apple CEO’su Tim Cook ve T.C. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün katılımı ile gerçekleşecek. Şimdiye kadar Zorlu Center Apple Store ile ilgili yaşanan tüm gelişmeleri apple-store-zorlu-centera-aciliyor başlıklı yazıdan takip edebilirsiniz.

zorlu2_elmadergisi

20140328-120312.jpg

Apple Türkiye web sitesi de açılış öncesi güncellendi. Store ile birlikte hayatımıza girecek olan yeniliklere şimdiden gözatabilirsiniz. Apple Store Zorlu Center

17 YORUM

 1. Sabah erken vakit sıra olmasa bari… Brezilya mağazası açılmadan önce, gece yarısı kuyruklar oluşmaya başlamıştı.

 2. Nihayet! 3 yıldır bugünü bekliyordum! Ya abi daha önce hiçbir açılışta bir devlet başkanı katılmamış yabancı sitelerde dalga geçiyorlar :/

 3. O güne sınav koyan üniversiteme sizin aracılığınızla buradan saygı ve sevgilerimi gönderiyorum. :(

 4. Mehmet veya Batuhan Bey daha iyi bilirler tabi ama cb katılırsa çok saçma olur. Kesin mi cb nin geleceği?

  • Şimdiye kadar Abdullah Gül’ün kesin olarak katılacağı bilgisi yer alıyordu ancak bugün Batuhan ile konuştuğumuzda katılması ihtimalinin çok düştüğünü, 4’ünde gerçekleşmesi muhtemel açılış öncesi özel bir etkinlikte bulunabileceği bilgisinin de mevcut olması sebebiyle kararsız kaldık. Birkaç güne kadar bu konu da kesinlik kazanacaktır.

 5. 5 Nisan sabahı görüşmek üzere bir gece önceden kalmak isterdim ama Avm’de gece kalınması için uygun bir alan mevcut olmadığından ve güvenlik nedeniyle Cuma akşamından kalamayacağımı öğrendim :'(

 6. Sayın Abdullah Gül’ün açılışa katılması neden bazılarını rahatsız ediyor anlamış değilim. Yalnızca cumhurbaşkanı katılsa tamam anlarım, sonradan görmüş gibi oluruz. Yanlız yazıya biraz dikkat edilirse Apple CEO’su Tim Cook’un da açılışa katılacağı belirtiliyor. Apple CEO’sunun bir Apple Store açılışına katılması nadir rastlanır birşey.

 7. Teşekkürler Mehmet bey yanıt için.

  Ya isimlere siyasete takılıyorsunuz. Olay o değil. Apple pek çok yerde mağaza açıyor ve hiçbir açılışta o devlet yetkililerinin açılışa katıldığı görülmedi. Yabancı Apple bloglarını-forumlarını takip edin arada. Adamlar acayip dalga geçti bu olay için. Yoksa zabıta encümeni bile gelse bana ne..

 8. Bakalım AVM yönetimi erken gelenleri dışarıda mı bekletecek yoksa güvenlik şeridi çekip içeri kısıma alacak mı?

 9. Keşke İstanbul’da otursam maalesef açılışa gelemiyorum :( anca birkaç hafta sonra gidebilirim.
  Ama umarım elmadergisi.com olarak gidemeyenler için bol bir fotoğraf paylaşımı yaparsınız değil mi? :)

 10. nihayet beklenen gün geldi. Telefonum gümrükte kaldı apple bir ürünüm kalmadı ama apple tutkusu git git git diyor.. akşama kadar zorlu da olacağım sanırım… Benim ricam elma dergisi olarak orada beraber olsak olmaz mı acaba ?

Cevap Bırak