04.04.2014 [Güncellendi]

-

Zorlu Center Apple Store Elma Dergisi

Tim Cook, Şubat ayında yaptığı Türkiye ziyareti sırasında Türkiye’deki ilk Apple mağazasının Nisan ayında açılacağını duyurmuştu. Bugün ise kaynaklarımızdan aldığımız yeni bilgilere göre Apple ofisinde resmi açılış için 04.04.2014 tarihi konuşuluyormuş.

Tarihin doğruluk olasılığı yüksek olsa da Apple’ın bir yıldır mağazayı açamadığını ve planlanan tarihin sürekli sarktığını gördük.

Zorlu Center Apple Store inşaatının ilk gününden şuanki haline kadar yaşanan değişimi ve inşaatın son durumunu Zorlu Center Apple Store haberinden inceleyebilirsiniz.

Güncelleme: 05.03.2014

04.04.2014 tarihinde gerçekleşecek olan Apple Store açılışına Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve Apple CEO’su Tim Cook katılacak.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

20 YORUMLAR

  1. Birkaç iPad almayı düşünüyorum eğer o tarihte açılırsa bende açılışa gidip elim boş çıkmamış olurum çok güzel olur :) Acaba açılışa özel herhangi bir aktivite vs. bişey yapar mı Apple?

  2. Yabancı sitelere baktığımda dalga geçiyorlardı cumbabanın açılışa gelişini. Bende anlamadım zaten ne işi var siyasilerin Apple mağazası açılışında. Hemen hepsi daha önce böyle bir şey duymamıştık diyor. Dünyada ilk olduk böylece. Veya 4. dünya ülkesi mi olduk demeliyim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.