Adobe Photoshop Touch, iPhone için yayınlandı…

mzl.gustczdx.320x480-75Adobe, dünyaca ünlü popüler fotoğraf düzenleme yazılımı Photoshop’un Touch sürümünü iPad’den sonra şimdi de iPhone için yayınladı. Photoshop Touch for phone uygulaması, tabletteki pek çok özelliği küçük ekrana taşıyarak herhangi bir yerde fikirlerin vücut bulmasına olanak sağlıyor.

Tablet sürümünde olduğu gibi telefon sürümü de katmanlar, gelişmiş seçim araçları, ayarlar ve filtreler gibi özellikleri içeriyor. Camera Fill adlı özellik ile kameradan gelen görüntü ile gerçek zamanlı bir katman da yaratılabiliyor. Çeşitli efektler ve filtreler uygulayarak hazırlanan çalışmaları anında paylaşabilmek veya Creative Cloud’da saklamak mümkün. Adobe, uygulamayı alanlara 2 GB saklama alanı hediye ediyor.

iPad sürümünü satın alan veya almayı planlayan kullanıcılar için kötü haber ise uygulamanın universal olmaması. Yani tablet sürümü ve telefon sürümü ayrı ayrı satılıyor. Türkiye App Store’da uygulamanın fiyatı 8,99 TL. iOS 6 ve üzeri işletim sistemine gereksinim duyan uygulama iPhone 4S ve iPhone 5 ile uyumlu.

Appstore

Tagged With: , , ,