Apple 2013 WWDC etkinliğini duyurdu

Apple, bugün geleneksel Worldwide Developers Conference (WWDC) etkinliğinin 10 – 14 Haziran tarihleri aralığında San Francisco’daki Moscone West Convention Center’da düzenlenecek.

wwdc_2013

Etkinliğe katılım biletlerinin satışı normalde duyuru ile birlikte başlardı ancak bu yıl farklı bir yol izleniyor. Bilet satışları yarın Pasifik zaman dilimine göre saat sabah 10.00’da başlayacak.

Yeni iOS 7 mobil işletim sistemi ve OS X’in 10.9 sürümünün tanıtılmasının beklendiği etkinlik biletlerinin yine rekor sürede biteceği tahmin ediliyor. Geçen yıl satışa sunulduktan iki saat sonra (ki sürpriz bir zaman diliminde duyrulmuştu) tüm biletler tükenmişti.

upload-1

Tabloda 2010 yılındaki iPad etkinliğinden bu güne yapılan etkinlikler gösteriliyor. Bu etkinlik, son etkinlikten beri 230 günlük aralık ile en uzun aralık olacak.

iOS 7, OS X 10.9, Yeni iPad, Yeni iPhone veya yepyeni ürün ve hizmetlerin tanıtımı… Peki siz bu etkinlikten neler bekliyorsunuz? Sizce Apple sonbaharda satışa çıkartacağı hangi sürprizlerin tanıtımını  yapacak? Yorumlarda tartışalım…

Tagged With: ,