Apple, 5 Şubat’ta Retina Ekrana Sahip 128 GB’lık iPad’i Duyuracak

-

 iPad-4-Lightning-Connector

Bu hafta başında sızıntılar başlamıştı, bugün bu bilgiler doğrulandı. Apple, 5 Şubat tarihinde 128 GB’lık hafızaya sahip iPad modelini duyuracak.

120 milyondan fazla iPad sattık. iPad yerine PC’de oyun oynamanın nedenlerini arıyoruz. İki kat daha fazla depolama kapasitesine sahip iPad ile 300,000’dan fazla iPad uygulamasını, filmlerinizi veya müziklerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.

128 GB’lık iPad’in önümüzdeki salı günü ( 5  Şubat) satışına başlanacak. Wİ-Fİ modeli için 799 dolar, Wİ-Fİ + Hücresel modeli içinde 929 dolar isteniyor.

128 GB’lık iPad modeli dedikoduları iOS 6.1’in 5. betası ile başlamıştı. Birkaç gün sonra da Amerikanlı bir firmanın stok listesinde görüldü.

Apple’ın yayınladığı basın bültenini okumak isteyenler buradan ulaşabilir.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

3 YORUMLAR

  1. 2009 dan beri Mac Pro ailesi yenilenmedi yalış biliyorsam ? Bu konuda haberler var mıdır ? Sanki Apple bu pazardan çekilecek midir nedir ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.