Apple, Çocuklar İçin 2015 Yaz Kampı Programını Duyurdu

-

Apple, 8 ile 12 yaş arası çocuklar için düzenlediği Apple Camp için atölye kayıtlarını başlattı. Üç gün süren atölye etkinliklerinin bu yılki konuları: iMovie ile Hareketli Öyküler ve iBooks ile Etkileşimli Öykü Anlatımı.

Türkiye’de dahil olmak üzere 14 ülke de gerçekleştirilen yaz kampı için sınırlı kontenjan var. Yaz kampına buradan kayıt olabilirsiniz.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

4 YORUMLAR

    • Merhaba Elif Hanım. Elma Dergisi olarak bu işi kar amacı olmadan, hobi olarak yapıyoruz. Sadece sevdiğimiz için. Bu tür haberler, Apple ile ilgili haber veya bilgi paylaşımı yapan neredeyse tüm sitelerde benzer şekilde çıkar. Kimi zaman biz fark eder yazarız, kimi zaman akıştan yakalarız. Yıllardır sadece Türkiye’de değil, (genellikle saat dilimi avantajı nedeniyle) dünyada ilk kez yayınladığımız onlarca haber oldu. Eleştiriniz için teşekkür ederiz. Daha özgün yazılar ile Elma Dergisi’ne renk katabileceğinizi düşünüyorsanız hello@elmadergisi.com adresine yazabilirsiniz. Zira bir şeyler vücuda getirmeye çalışmak zor, eleştirmekse oldukça kolaydır. Elimizden geldiğince bilgi ve haber paylaşımı yapmayı sürdüreceğiz. Daha iyisini yapabileceğinize inanıyorsanız, hemen şimdi platformumuzu paylaşmaya hazırız. İyi günler dileriz.

      • Sizinde yazdığınız gibi, size özgün içerik görmek istiyorum. Sizin gibi Mac platformlarından bahseden diğer sitelere karşı da fikrim geçerli. Ne zaman bahsettiğim yabancı kaynaklarda bir bilgi yeralıyor, hemen çeviri yapıp aynısını ekliyorsunuz. Tamam herkes ingilizce bilmiyebilir ve siz bu konuda onlara yardımcı olmuş olabilirsiniz fakat biraz olsun özgün/farklı bilgi/makale okumak isterim şahsen. saygılarımla.

        • Arşive hiç göz attınız mı? Zamanın gerisinde kalmış diye düşünmeyin, mutlaka ilginizi çekecek bir şeyler vardır. Mümkün oldukça daha fazla özgün yazı hazırlamaya çalışıyoruz. Haber konusunda zaten muhtemelen Türkiye’de her zaman ilk yayınlayan site Elma Dergisi oluyor. Çok sayıda güzel makale var arşivde. Artırmaya çalışacağız. Eleştirileriniz için tekrar teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.