Apple, iPhone Fiyatlarına Zam Yaptı [GÜNCELLENDİ]

-

Apple’ın güncellenmiş Mac’leri satışa sunmasının ardından, iPhone modellerine zam yaptı . 200 ila 300 TL zam yapılan modellerine en sonra zam 1 Ocak 2015 tarihinde yapılmıştı.

apple-zam-19mayıs

Apple, aksesuar fiyatlarını da artırdı

iphone-kılıf 2

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

5 YORUMLAR

 1. Bugün alacağım dedim bugün girdim siteye fiyatlar zamlanmış.Zammın sebebi nedir kurlar düşmeye başladı. Keyfi mi bunlar ? Tekrar düşer mi fiyatlar bekleyelim mi ?

 2. Store açılmadan önce ne hayaller kurulurdu store açılacak fiyatlar bir nebzede olsa düşecek vs vs herşeyde olduğu gibi buda bizde tersine döndü bırak ucuzlamayı 5 ayda bir zam gelmeye başladı.
  Fiyatlar store açılmadan önce daha iyi idi.
  Garanti desen storede onuda yüzümüze gözümüze bulaştırdık randevu almak desen dert hadi aldın gittin işini halletmek ayrı bir dert.
  Dünya ile aynı anda cihaz alırız dedik oda olmadı aylarca cihaz bekler olduk.
  Benim için store’un hiç bir cazibesi yokluğu daha iyi idi diyebilirim.

 3. Kur Rusya da arttığında çok yüksek oranda zamlar yapıldı Apple ürünlerine. Kur düştükçe Rusyada da ürünlerin fiyatlarını Apple düşürdü. Bir de bunun yanında okulların kapanışı tatil vb. yaklaştığı satışların artabileceği bir döneme doğru giriliyor. Tahminim haziran sonundan itibaren yeni iphone’nun gelişi yaklaştığından ve kura bağlı olarak ta fiyatlar düşecektir.

 4. Türkiye de Apple sever olmak suç gibi , sanki bizi cezalandırıyorlar,dünyanın en pahalı benzinini kullanıyorduk şimdide en pahalı Apple’ını :) Düşmesini beklemekten başka çarem yok 6s plus herhalde 4.000 tl den gelir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.