Apple Okula Dönüş Kampanyası

-

Apple, geleneksel okula dönüş kampanyasını başlattı. Mac  alımlarında 671 TL ye, iPad alımlarında ise 95 TL’ye kadar indirim yapılıyor.

Ayrıca Mac satın alanlara Beats Solo2 kulak üstü kulaklık hediye ediliyor.

Eğitime özel fiyatlardan üniversite öğrencileri, üniversiteye kayıt yaptıracak öğrenciler, üniversite öğrencisi çocukları için alışveriş yapan aileler, öğretim görevlileri, evde eğitim veren öğretmenler ve her düzeydeki personel yararlanabiliyor.

Ürünlere göz atmak ve bilgi almak için Apple resmi sitesinin ilgili bölümünü bu bağlantıya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Siparişe göre yapılandırılan modeller dahil yeni bir iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air veya Mac Pro (“Mac”) satın aldığınızda, (i) siparişinize ₺699,00 tutarında anında kredinin uygulanacağı 1 adet Beats Solo2 Kulaklık (Mat Siyah, Mat Beyaz, Mat Kırmızı, veya Mat Mavi) veya (ii) siparişinize ₺699,00 tutarında anında kredinin uygulanacağı 1 adet Beats Solo2 Kulaklık (Uzay Grisi, Gümüş Rengi veya Altın Rengi) almak arasında seçim yapabilirsiniz.

Bu promosyonun bir parçası olarak Beats Solo2 Kablosuz kulaklık almayı seçerseniz, kulaklığın satın alma fiyatı için anında uygulanan krediden sonra kalan bakiyeyi (₺300,00) ödemeniz gerekir. Mac mini ve yenilenmiş Apple Bilgisayarlar bu promosyon için uygun değildir.

Satın alma işlemleri, 7 Ağustos 2015 ile 18 Eylül 2015 (dahil) arasında Eğitim Sürecindeki Bireyler için kampanyaya katılan bir Apple Store’dan veya kampanyaya katılan bir Apple Online Store’dan yapılmalıdır. Apple’ın Kişiler İçin Eğitime Özel Fiyatları’ndan yararlanma hakkına sahip olmanız gerekir. Miktar sınırlamalarına tabidir. Teklif, ürünün bulunabilirliğine bağlıdır. Mac’inizi promosyon Beats kulaklığınız olmadan iade ederseniz, kulaklığın tam satın alma fiyatı para iadenizden düşülür.

Promosyon Beats kulaklığınızı herhangi bir nedenle iade etmek istediğinizde, aynı değerde başka bir Beats kulaklıkla değiştirmeyi seçmezseniz, tam para iadesi almak için bu kulaklığı Mac’inizle birlikte iade etmeniz gerekir. Hüküm ve koşullara tabidir. Teklif, ürünün bulunabilirliğine bağlıdır. Ayrıntıların tamamı için www.apple.com/tr/promo sayfasını ziyaret edin.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

WWDC 22 Haziran’da Başlayacak

Apple, bugün WWDC etkinliğinin 22 Haziran'da başlayacağını duyurdu. Etkinliğe katılım Apple Developer uygulaması ve Apple Developer web sitesi üzerinden online olarak gerçekleşecek...

13 inç MacBook Pro Yenilendi

Apple, 13 ink boyutlu MacBook Pro modelini yeni Magic Keyboard ve yeni teknik özelliklerle güncelledi. Fiziksel ESC tuşu, ters T şeklindeki yön...

Mac’te PDF Dokümanı Nasıl İmzalanır?

Apple, macOS Lion (10.7) ile birlikte PDF dokümanlara veya farklı biçimlerdeki görsellere kendi imzamızı ekleyebilmek için şık bir metod ekledi. Prosedür zamanla...

Classic Porsche’lere CarPlay Desteği

Porsche, klasik modelleri ile uyumlu Apple CarPlay destekli ses sistemlerini satışa sundu. CarPlay Radios adlı ürünler neredeyse 60'lı yılların modellerinden 2000'li yılların araçlarına...

Hayat Eve Sığar

Sağlık Bakanlığı, iOS için "Hayat Eve Sığar" adlı uygulamayı AppStore üzerinden yayınladı. Yeni tip korona virüsün yol açtığı COVID-19 hastalık ve salgın...

Popüler Kategoriler

4 YORUMLAR

  1. Anlayamadım. Yeni bir mac aldığımızda anında 699 TL’lik kredi uygulanmasını ve beats almamız bu hediye değil ki? Daha net bir şekilde açıklayabilir misiniz?

  2. Bence yanlış yorumlanıyor, mac fiyatında indirim yok (eğitime özel fiyatları) yanında kablolu kulaklık hediye, eğer kablosuz istersenizde üste 300 TL ödemeniz talep ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.