Apple Okula Dönüş Kampanyası

Apple, geleneksel okula dönüş kampanyasını başlattı. Mac  alımlarında 671 TL ye, iPad alımlarında ise 95 TL’ye kadar indirim yapılıyor.

Ayrıca Mac satın alanlara Beats Solo2 kulak üstü kulaklık hediye ediliyor.

Eğitime özel fiyatlardan üniversite öğrencileri, üniversiteye kayıt yaptıracak öğrenciler, üniversite öğrencisi çocukları için alışveriş yapan aileler, öğretim görevlileri, evde eğitim veren öğretmenler ve her düzeydeki personel yararlanabiliyor.

Ürünlere göz atmak ve bilgi almak için Apple resmi sitesinin ilgili bölümünü bu bağlantıya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Siparişe göre yapılandırılan modeller dahil yeni bir iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air veya Mac Pro (“Mac”) satın aldığınızda, (i) siparişinize ₺699,00 tutarında anında kredinin uygulanacağı 1 adet Beats Solo2 Kulaklık (Mat Siyah, Mat Beyaz, Mat Kırmızı, veya Mat Mavi) veya (ii) siparişinize ₺699,00 tutarında anında kredinin uygulanacağı 1 adet Beats Solo2 Kulaklık (Uzay Grisi, Gümüş Rengi veya Altın Rengi) almak arasında seçim yapabilirsiniz.

Bu promosyonun bir parçası olarak Beats Solo2 Kablosuz kulaklık almayı seçerseniz, kulaklığın satın alma fiyatı için anında uygulanan krediden sonra kalan bakiyeyi (₺300,00) ödemeniz gerekir. Mac mini ve yenilenmiş Apple Bilgisayarlar bu promosyon için uygun değildir.

Satın alma işlemleri, 7 Ağustos 2015 ile 18 Eylül 2015 (dahil) arasında Eğitim Sürecindeki Bireyler için kampanyaya katılan bir Apple Store’dan veya kampanyaya katılan bir Apple Online Store’dan yapılmalıdır. Apple’ın Kişiler İçin Eğitime Özel Fiyatları’ndan yararlanma hakkına sahip olmanız gerekir. Miktar sınırlamalarına tabidir. Teklif, ürünün bulunabilirliğine bağlıdır. Mac’inizi promosyon Beats kulaklığınız olmadan iade ederseniz, kulaklığın tam satın alma fiyatı para iadenizden düşülür.

Promosyon Beats kulaklığınızı herhangi bir nedenle iade etmek istediğinizde, aynı değerde başka bir Beats kulaklıkla değiştirmeyi seçmezseniz, tam para iadesi almak için bu kulaklığı Mac’inizle birlikte iade etmeniz gerekir. Hüküm ve koşullara tabidir. Teklif, ürünün bulunabilirliğine bağlıdır. Ayrıntıların tamamı için www.apple.com/tr/promo sayfasını ziyaret edin.

Tagged With: , , , ,