Apple Okula Dönüş Kampanyası

-

Apple, geleneksel okula dönüş kampanyasını başlattı. Mac  alımlarında 671 TL ye, iPad alımlarında ise 95 TL’ye kadar indirim yapılıyor.

Ayrıca Mac satın alanlara Beats Solo2 kulak üstü kulaklık hediye ediliyor.

Eğitime özel fiyatlardan üniversite öğrencileri, üniversiteye kayıt yaptıracak öğrenciler, üniversite öğrencisi çocukları için alışveriş yapan aileler, öğretim görevlileri, evde eğitim veren öğretmenler ve her düzeydeki personel yararlanabiliyor.

Ürünlere göz atmak ve bilgi almak için Apple resmi sitesinin ilgili bölümünü bu bağlantıya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Siparişe göre yapılandırılan modeller dahil yeni bir iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air veya Mac Pro (“Mac”) satın aldığınızda, (i) siparişinize ₺699,00 tutarında anında kredinin uygulanacağı 1 adet Beats Solo2 Kulaklık (Mat Siyah, Mat Beyaz, Mat Kırmızı, veya Mat Mavi) veya (ii) siparişinize ₺699,00 tutarında anında kredinin uygulanacağı 1 adet Beats Solo2 Kulaklık (Uzay Grisi, Gümüş Rengi veya Altın Rengi) almak arasında seçim yapabilirsiniz.

Bu promosyonun bir parçası olarak Beats Solo2 Kablosuz kulaklık almayı seçerseniz, kulaklığın satın alma fiyatı için anında uygulanan krediden sonra kalan bakiyeyi (₺300,00) ödemeniz gerekir. Mac mini ve yenilenmiş Apple Bilgisayarlar bu promosyon için uygun değildir.

Satın alma işlemleri, 7 Ağustos 2015 ile 18 Eylül 2015 (dahil) arasında Eğitim Sürecindeki Bireyler için kampanyaya katılan bir Apple Store’dan veya kampanyaya katılan bir Apple Online Store’dan yapılmalıdır. Apple’ın Kişiler İçin Eğitime Özel Fiyatları’ndan yararlanma hakkına sahip olmanız gerekir. Miktar sınırlamalarına tabidir. Teklif, ürünün bulunabilirliğine bağlıdır. Mac’inizi promosyon Beats kulaklığınız olmadan iade ederseniz, kulaklığın tam satın alma fiyatı para iadenizden düşülür.

Promosyon Beats kulaklığınızı herhangi bir nedenle iade etmek istediğinizde, aynı değerde başka bir Beats kulaklıkla değiştirmeyi seçmezseniz, tam para iadesi almak için bu kulaklığı Mac’inizle birlikte iade etmeniz gerekir. Hüküm ve koşullara tabidir. Teklif, ürünün bulunabilirliğine bağlıdır. Ayrıntıların tamamı için www.apple.com/tr/promo sayfasını ziyaret edin.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

4 YORUMLAR

  1. Anlayamadım. Yeni bir mac aldığımızda anında 699 TL’lik kredi uygulanmasını ve beats almamız bu hediye değil ki? Daha net bir şekilde açıklayabilir misiniz?

  2. Bence yanlış yorumlanıyor, mac fiyatında indirim yok (eğitime özel fiyatları) yanında kablolu kulaklık hediye, eğer kablosuz istersenizde üste 300 TL ödemeniz talep ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.