Apple Store Uygulaması Gün Sayıyor

Türkiye’nin ilk Apple Store’unun açılmasının ardından bazılarımız Apple Store uygulamasının ne zaman yayınlanacağı konusunda düşünmeye başladı. Bu uygulama, iOS cihazınızdan Apple Store alışveriş deneyimini en iyi şekilde yaşatmayı vaat ediyor.

IMG_3844

Apple ürünleri ve çeşitli aksesuarlar hakkında hemen her türlü bilgiye Apple Store uygulaması ile erişmek mümkün. Elbette sadece ürünler değil. Mağazalar (ki şimdilik ülkemizdeki tek mağaza Apple Store, Zorlu Center) hakkında da bilgi alabiliyorsunuz. Gönlünüzce ürünler arasında gezinip alışveriş yapabileceğiniz uygulamada siparişinizin durumunu bildirimler ile almayı da ayarlayabiliyorsunuz.

IMG_5825Henüz uygulama yayınlanmış değil ancak eli kulağında diyebiliriz. Bu yazıda şimdiye kadar gördüğünüz iki görsel de Apple Türkiye Server’larında yer alan görseller. Uygulama yayınlandığında Apple Türkiye Web Sitesi’ndeki yerlerini alacaklar ve yanda gördüğünüz görsel ile App Store’dan uygulamayı indirmek mümkün olacak. Uygulamayı bir şekilde başka bir ülkenin App Store’undan indirmiş olsanız bile aşağıdaki hata mesajı ile karşılaşıyorsunuz.

IMG_0967

Daha önce kullanmış olanlar biliyorlardır fakat henüz içeriğin neye benzediğini biraz olsun sizlere önceden gösterebilmek için ABD hesabım ile bağlandığım mağaza uygulamasından birkaç görsel ekleyerek yazıyı sonlandırıyorum. Tahmin edebileceğiniz gibi uygulama yayınlanır yayınlanmaz ilk öğrenenler yine Elma Dergisi okuyucuları olacak.

IMG_6069

 

 

IMG_6072

 

IMG_6071

 

 

Tagged With: , , , ,