Apple TV Terfi Etti

Apple Store sayfaları, sevgililer günü teması ile yenilendi. Yeni sayfalarda küçük bir değişiklik oldu. Apple TV, artık kendine özel bir alana sahip. Daha önce iPod altında yer alan ürünün kendi sayfası, hatta kendi aksesuar sayfası bile oldu.

Apple TV’nin bu terfisi ilginç bir zamanda gerçekleşti. Geçen hafta Apple’ın yeni bir Apple TV üzerinde çalıştığı hakkında dedikodular duyulmaya başlamıştı. Hatta Elma Dergisi’nde Apple TV’ye oyun ve oyun kolu desteği? başlıklı bir yazıya konu olmuştu.

Son dedikodular Apple TV ve AirPort Express ürünlerinin birleşeceğinden bahsediyor. Henüz kesinleşmiş bir bilgi yok. Yerleşik bir TV tunerinin entegre edilmesi sayesinde mevcut digital kutulardan aldığımız TV kanallarının kontrolü de bir başka dedikodu. Geçtiğimiz günlerde kanallar arasına eklenen RedBull TV haberini bu sayfalardan vermeye fırsat bulamamıştım. Yeri gelmişken bunu da araya sıkıştırmış olayım. Tim Cook 2014 için yeni ürünler ve yeni ürün kategorileri geleceğini söylemişti. Belki oldukça farklı bir Apple TV de onlardan biri olur.

Tagged With: