Apple Watch Özel Basın Etkinliği

Apple, basın mensuplarına ‘Spring Forward’ adlı özel basın etkinliği davetiyesi göndermeye başladı. 9 Mart 2015 Pazartesi günü San Francisco’daki Yerba Buena Center’da gerçekleşecek olan etkinliğin ana konusu tahmin edebileceğiniz gibi Apple Watch.

Etkinliğin Türkiye saati ile 20.00’de başlaması bekleniyor. Spring Forward etkinliği canlı olarak Apple’ın web sitesinden tüm Apple ürünleri ile izlenebilecek.

Apple’ın ilk giyilebilir teknoloji ürünü akıllı saatinin satışa sunulacağı tarih, modellerin fiyat bilgisi ve nihai tüketiciye ulaştığında kullanılabilecek özellikleri bu etkinlikte belli olacak.

Şimdiye kadar sadece $349’lık başlangıç fiyatı açıklanan Apple Watch’ın 38 ve 42mm ‘lik iki farklı boyutu ve üç ayrı koleksiyonu bulunuyor.

Apple Watch Sport, aluminum kasası, daha dayanıklı yapısı ve dayanıklı ion-X cam’ı ile öne çıkıyor. Diğer modellerden daha hafif olan bu ürün muhtemelen başlangıç fiyatının da sahibi olacak.

Safirden yapılmış camı ile Apple Watch ise göreceli olarak daha şık paslanmaz çelik kasaya sahip.

Apple Watch Edition, adından en çok bahsedilecek ürünlerden biri olacak gibi görünüyor. 18k altından yapılmış kasasıyla fiyatının binlerce dolardan başlayacağı düşünülüyor.

 

Hep birlikte etkinlik saatine kadar sabırsızlıkla bekleyip sunumu izleyecek ve etkinliğin ardından açıklanan tüm detayları Elma Dergisi’nde paylaşacağız.

Tagged With: , , ,