Apple Watch Özel Basın Etkinliği

-

Apple, basın mensuplarına ‘Spring Forward’ adlı özel basın etkinliği davetiyesi göndermeye başladı. 9 Mart 2015 Pazartesi günü San Francisco’daki Yerba Buena Center’da gerçekleşecek olan etkinliğin ana konusu tahmin edebileceğiniz gibi Apple Watch.

Etkinliğin Türkiye saati ile 20.00’de başlaması bekleniyor. Spring Forward etkinliği canlı olarak Apple’ın web sitesinden tüm Apple ürünleri ile izlenebilecek.

Apple’ın ilk giyilebilir teknoloji ürünü akıllı saatinin satışa sunulacağı tarih, modellerin fiyat bilgisi ve nihai tüketiciye ulaştığında kullanılabilecek özellikleri bu etkinlikte belli olacak.

Şimdiye kadar sadece $349’lık başlangıç fiyatı açıklanan Apple Watch’ın 38 ve 42mm ‘lik iki farklı boyutu ve üç ayrı koleksiyonu bulunuyor.

Apple Watch Sport, aluminum kasası, daha dayanıklı yapısı ve dayanıklı ion-X cam’ı ile öne çıkıyor. Diğer modellerden daha hafif olan bu ürün muhtemelen başlangıç fiyatının da sahibi olacak.

Safirden yapılmış camı ile Apple Watch ise göreceli olarak daha şık paslanmaz çelik kasaya sahip.

Apple Watch Edition, adından en çok bahsedilecek ürünlerden biri olacak gibi görünüyor. 18k altından yapılmış kasasıyla fiyatının binlerce dolardan başlayacağı düşünülüyor.

 

Hep birlikte etkinlik saatine kadar sabırsızlıkla bekleyip sunumu izleyecek ve etkinliğin ardından açıklanan tüm detayları Elma Dergisi’nde paylaşacağız.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.