Apple’ın Beats İle Henüz Anlaşma İmzalamamasının Altında Yatan Birkaç Neden

-

RAFGRPE4981393

Ay başında Apple’ın, Beats’i satın almayı planladığını paylaşmıştık ancak anlaşmada bir türlü sonuca varılmadı. Billboard siteside kaynaklarından aldığı bilgiler doğrultusunda anlaşmanın neden imzalanamadığını içeren bir dizi neden yayınladı.

  1. Apple’ın, Beats ile hak ettiğinden fazla bir marka değeriyle anlaşması ve Dr. Dre ile Jimmy Iovine için Apple’ın firma kültürüne uygun bir çalışma alanı bulunmaması.
  2. Apple yöneticileri, birkaç hafta önce ortaya çıkan ve Dr. Dre ile Tyrese Gibson’un anlaşma görüşmelerinin varlığını doğruladığı videoyu görünce çılgına dönmesi.

Anonymous sosyal ağında yayınlanan ve kendini Apple çalışanı olarak tanımlayan kişilerin Beats ile olan görüşmelerde bir anlaşmaya varılmadan sonlandırıldığını belirtmiş.

Gerçek kimliklerin kullanılmadığı bu tarz sitelerden kesin bilgilerden bahsedemeyiz ancak Apple’ın Beats ile henüz anlaşma imzalamaması kafalara “anlaşmadan vaz mı geçildi?” sorusunu getiriyor.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.