Apple’ın Geliştirici Sayfası 8 Günlük Kesintiden Sonra Geri Geliyor

-

1 haftalık kesintiden sonra Apple’ın geliştirici sayfası yavaş yavaş kendine gelmeye başladı. Apple geçen günlerde siteyi yeniden aktif etmek için planladıkları yolu geliştirici sayfasındaki notla aktarmıştı.

Tanımlayıcılar, sertifikalar, profiller, Apple Developer Forum, Bug Reporter, geliştirici kütüphanesini ve videoları güncellemek istiyoruz. Sonra iOS 7, Xcode 5 ve OS X Mavericks’in en son beta sürümlerini tekrar sisteme yükleyeceğiz. Daha sonra da sistemi aktif hale getireceğiz. Gelişmeleri takip edebilmeniz için bir durum sayfası hazırladık.

systemstatus

Sertifikalar, tanımlayıcılar ve profiller geri yüklendi

Geliştirici sayfamımızı tekrar online hale getirmek için çalışırken sabrınızdan dolayı teşekkür ederiz. Sertifikalar, tanımlayıcılar, profiller ve diğer geliştirici sistemleri geri yüklendi. Eğer sistem durumlarını merak ediyorsanız durum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üyeliğiniz sistemin kapalı olduğu zaman içinde bitecekse süreler uzatıldı ve uygulamarınız App Store da kalmaya devam edecek. Hesabınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize ulaşın.

Sabrınız için teşekkürler. Biz geri kalan sistemleri yüklemeye devam edeceğiz.

Apple’ın geliştirici sistemi perşembe gününden beri kapalıydı ve neden kapalı olduğu pazar günü belli oldu. Sistemdeki güvenlik açıklarını kapatmak için site kapanmıştı.

Apple Developer Center

Ekran Resmi 2013-07-27 15.20.18

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.