Bugün Günlerden Apple Watch

Nihayet 24 Nisan geldi çattı ve Apple Watch artık resmen kullanımda. Hemen sevinmeyin zira Türkiye ile ilgili hala bir gelişme yok. 10 Nisan’da ön sipariş vermiş kişilerin saatleri sahiplerine ulaşmaya başladı. Twitter ve Facebook, Apple Watch ile çekilmiş bileklerin paylaşıldığı fotoğraflar ile doldu.

Apple Watch satışı yapacak olan bazı butiklerin önlerinde ise yine alışıldık manzaralar görülüyor.

apple-store

Apple Watch satışları öylesine hızlı başladı ki, Apple üretim sınırlarını zorlasa dahi uzun süre stok bulmak ABD’de bile mümkün olmayacak gibi görünüyor. Halihazırda satın alanlar ebay gibi sitelerde fahiş fiyatlar ile satmaya başladılar bile. Ben ülkemizdeki çakalların sitelere yazacakları fiyatları görmek istiyorum. Artık 350 dolarlık saate 3500 lira mı isterler 5000 mi göreceğiz.

Apple Watch’ın YouTube’da pek çok kutu açılım videosu yer almaya başladı bile.

Artık hemen her yerde Apple Watch kutusu, kullanımı ile ilgili görsel, video veya amatör inceleme bulmak mümkün.

image-800x1067

Neticede bir yeni Apple ürünü daha bugün hayatımıza dahil oldu. Ama öyle ama böyle yakın gelecekte her yerde görmeye hazırlanalım.

Apple Watch ile ilgili kayda değer tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Henüz incelemeye fırsatımız olmadığı için Apple Watch İlk İzlenim başlıklı yazı ile ürün hakkındaki ilk düşüncelerimizi paylaşmıştık. Siz de yorumlarınızla fikirlerinizi bu yazı altında paylaşabilirsiniz.

Tagged With: ,