Elma Dergisi, ödülünü almak için yarışıyor…

-

Elma Dergisi, ödülünü almak için yarışıyor!

20 bine ulaşan üye sayısıyla Türkiye’nin en kapsamlı, özgün ve kaliteli içeriklerini buluşturan blog ekosistemi Bumerang, üyelerini ödüllendiriyor.

2010 yılından beri Apple ,  Macintosh, iPad, iPhone, iPod, iOS ve OS X  ile ilgili haber ve dedikoduları büyük bir titizlikle gece gündüz takip edip en kısa zamanda, tüm yerel (hatta imkanlarımız çerçevesinde bir çok yabancı) yayın organından önce siz Elma Dergisi okuyucuları ile buluşturmak için çaba gösteriyoruz. Sadece sizlere haber ulaştırmakla kalmıyor, bu bilgileri kendi üslubumuzla yorumlayıp beğeninize sunuyor, Apple ürün ve hizmetleri hakkında bir sorunuz olduğunda yardımcı oluyoruz.

Bumerang Ödülleri Oy Ver!

Alanında Türkiye’nin en güncel blog’u olarak Bumerang Ödülleri 2012’de “En Çalışkan Blog” kategorisinde yarışan Elma Dergisi‘ne, sitenin sağ çerçevesinde yer alan “OY VER” bağlantısına tıklayarak oy verebilirsiniz. Oy vermek için cep telefonunuza gelecek doğrulama kodunu oylama ekranına girmeniz yeterli olacaktır. Cep telefonunuza gelecek doğrulama kodu ve oylama süreci tamamen ücretsiz olup bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kişiler aynı telefon numarası ile her kategoriden sadece bir oy kullanabilecekler. Oylamak için 15 Kasım 2012 tarihine kadar zamanımız var. Bizi destekleyerek Elma Dergisi’ni daha fazla Apple takipçisi ile buluşturabilirsiniz.

Bumads İle İçerik Aşkına!

29 Kasım Perşembe günü Hilton Convention Center’da gerçekleşecek “Bumads ile içerik aşkına” günü, dünyaca ünlü bloggerlar, sektörün önde gelen markaları, ajans ve basın mensuplarının buluştuğu konferansla başlayacak.

“Bumads ile içerik aşkına” etkinliği, Hurriyet.com.tr’nin 2007 yılından beri faaliyet gösteren networkü Bumerang’ın bu yıl ikincisini düzenlediği Bumerang Ödülleri‘yle devam edecek.

Türkiye’nin en iyi bloggerları bu gecede 6 farklı kategoride yarışacak ve en iyiler ödüllerini alacak. Her kategoriden 3 finalistin yer alacağı ödül töreninin sonunda finalistler arasından 1 blogger da jüri özel ödülü ile ödüllendirilecek.

Türkiye’nin en’lerinin seçildiği geceye, finalistler, dünyaca ünlü bloggerlar, sektörün önde gelen markaları, reklam ajansları ve Hürriyet gazetesinden birçok ünlü isim katılacak. Bu görkemli gecenin sonunda ise Mirkelam ve İskender Paydaş sahne alarak konuklara unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

10 YORUMLAR

  • Apple ayrı iOS ayrı diye bir şey yok.

   Apple’dan kastınız Mac ise, iOS cihazlar Mac OS cihazlardan fazla., Güncellenme döngüleri daha kısa ve daha çok kullanıcısı var. Bu nedenle iOS ile ilgili haber akışı Mac’e göre daha fazla.

   Yabancı haber kaynaklarını takip ederseniz bunun böyle olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

   Apple’dan kastınız kurumsal haberler ise Apple’ın çok fazla kurumsal habere konu olacak faaliyet içinde bulunmadığını söyleyebilirim. Hatta sadece finansal sonuçları açıklıyorlar ki onlar da düzenli olarak sitemizde yer alıyor.

 1. Sayın Tenzen. Hala bu sitenin yöneticileri sizi neden banlamadı buna anlam veremedim. Yazdığınız pek işe yarar bir şey olmadığı gibi her fırsatta kötülemeye çalışıyorsunuz. Madem bu kadar rahatsız oluyorsunuz neden takip ediyorsunuz? En az bir yıldır bu siteyi takip ediyorum ve bu ülkede işini iyi yapan nadir yayınlardan biri olduğunu pek çok takipçi biliyor. Size bir önerim var. Gidip daha iyisini yapın da görelim. Söz size, ilk takipçiniz ben olurum. Yok eğer yapamıyorsanız baltalamayı bırakın da insanlar zevkle okumaya devam etsin. Bu arada, şimdiye kadar en az 10-15 arkadaşımın telefonu ile oy verdim. Bana kalırsa bu site çok daha fazlasını hak ediyor.

 2. “Ali Kaplan Diyor ki:
  26 Ekim 2012 at 17:49
  Sayın Tenzen. Hala bu sitenin yöneticileri sizi neden banlamadı buna anlam veremedim.”

  1- Halkı galyana getirme.

  “Kaan Girginer Diyor ki:
  26 Ekim 2012 at 23:23
  Bence sizin yaptığınız eleştiri değil.”

  2- Halkı yanlış bilgilendirme

  “Azim Hazal KÖSE Diyor ki:
  26 Ekim 2012 at 23:21
  Eleştiriye açık olmasak siz şimdi burada bunları yazmamıyor olurdunuz.
Şansınızı zorlamaya devam ederseniz öyle de olacak korkarım…”

  3- Dolaylı tehtit.

  “Azim Hazal KÖSE Diyor ki:
  26 Ekim 2012 at 23:23
  Amacınızın sağlıklı bir eleştiri yapmak ya da paylaşımda bulunmak değil huzur kaçırmak olduğu şu yazdığınızdan fazlasıyla belli oluyor!”

  4- Görevi kötüye kullanma

  Ben yorumu yazarım ,yönetici okur, bakar ki konuyla alakalı değil sorum silinir. Birilerinin yazıları popohlamadığım için. Eşin dostun telefonuyla yarışma için oy toplamadığım için ve elma dergisinin mac os x ve MAC konusunda ki eksikliğini dolaylı yolldan söylediğim için linç edilmeye çalışıyorsam. Bahsi geçen ödülün
  hak edildiği şaibelidir.
  in

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.