Elma Dergisi, ödülünü almak için yarışıyor…

Elma Dergisi, ödülünü almak için yarışıyor!

20 bine ulaşan üye sayısıyla Türkiye’nin en kapsamlı, özgün ve kaliteli içeriklerini buluşturan blog ekosistemi Bumerang, üyelerini ödüllendiriyor.

2010 yılından beri Apple ,  Macintosh, iPad, iPhone, iPod, iOS ve OS X  ile ilgili haber ve dedikoduları büyük bir titizlikle gece gündüz takip edip en kısa zamanda, tüm yerel (hatta imkanlarımız çerçevesinde bir çok yabancı) yayın organından önce siz Elma Dergisi okuyucuları ile buluşturmak için çaba gösteriyoruz. Sadece sizlere haber ulaştırmakla kalmıyor, bu bilgileri kendi üslubumuzla yorumlayıp beğeninize sunuyor, Apple ürün ve hizmetleri hakkında bir sorunuz olduğunda yardımcı oluyoruz.

Bumerang Ödülleri Oy Ver!

Alanında Türkiye’nin en güncel blog’u olarak Bumerang Ödülleri 2012’de “En Çalışkan Blog” kategorisinde yarışan Elma Dergisi‘ne, sitenin sağ çerçevesinde yer alan “OY VER” bağlantısına tıklayarak oy verebilirsiniz. Oy vermek için cep telefonunuza gelecek doğrulama kodunu oylama ekranına girmeniz yeterli olacaktır. Cep telefonunuza gelecek doğrulama kodu ve oylama süreci tamamen ücretsiz olup bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kişiler aynı telefon numarası ile her kategoriden sadece bir oy kullanabilecekler. Oylamak için 15 Kasım 2012 tarihine kadar zamanımız var. Bizi destekleyerek Elma Dergisi’ni daha fazla Apple takipçisi ile buluşturabilirsiniz.

Bumads İle İçerik Aşkına!

29 Kasım Perşembe günü Hilton Convention Center’da gerçekleşecek “Bumads ile içerik aşkına” günü, dünyaca ünlü bloggerlar, sektörün önde gelen markaları, ajans ve basın mensuplarının buluştuğu konferansla başlayacak.

“Bumads ile içerik aşkına” etkinliği, Hurriyet.com.tr’nin 2007 yılından beri faaliyet gösteren networkü Bumerang’ın bu yıl ikincisini düzenlediği Bumerang Ödülleri‘yle devam edecek.

Türkiye’nin en iyi bloggerları bu gecede 6 farklı kategoride yarışacak ve en iyiler ödüllerini alacak. Her kategoriden 3 finalistin yer alacağı ödül töreninin sonunda finalistler arasından 1 blogger da jüri özel ödülü ile ödüllendirilecek.

Türkiye’nin en’lerinin seçildiği geceye, finalistler, dünyaca ünlü bloggerlar, sektörün önde gelen markaları, reklam ajansları ve Hürriyet gazetesinden birçok ünlü isim katılacak. Bu görkemli gecenin sonunda ise Mirkelam ve İskender Paydaş sahne alarak konuklara unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Tagged With: , ,