Elma Dergisi Yenilendi

elmayeniheroBir süredir yenilenen web teknolojilerine ayak uydurabilmek için Elma Dergisi’ni güncellemeyi düşünüyorduk. Yepyeni bir görünüm ile tüm içeriğe daha hızlı ulaşabileceğiniz çeşitli iyileştirmeler yaptık. Artık tüm yazı kategorilerine üst menüden kolayca ulaşabilirsiniz. İyileştirmeler sanırım en çok mobil takipçilerimizin hoşuna gidecek.

“Yazılar artık daha kolay okunuyor”

Safari’nin “Okuyucu” özelliği ile tam uyumlu olarak çalışan mobil temamızda metin ve görseller için artık daha çok alan var. Masaüstü sistemlerden Elma Dergisi’ni takip eden okuyucularımızı ise tam bir görsel şölen bekliyor. Kategori menüsü üzerine gelindiğinde ilgili yazılar ekranda beliriyor ve sağa ya da sola kaydırarak yakın tarihli makalelere ulaşabilmenin dışında kategoriye taklandığında o kategori ile bağlantılı tüm yazılar ekrana listeleniyor.

 “Yorumlarınız Bizim İçin Önemli”

Yorum sistemimizde Disqus ile Elma Dergisi üyesi olmadan da rahatlıkla dilediğiniz sosyal medya hesabınızı kullanarak kolayca yorum yapabileceksiniz. Ayrıca sadece bir kez Disqus kullanan herhangi bir web sitesinden yorum yaptığınızda, Elma Dergisi’ne de giriş yapmanıza gerek kalmayacak.

Umarız Elma Dergisi’nin yeni görünümü sizin de hoşunuza gider. Mutlaka gözümüzden kaçan hatalar olacaktır. Gözünüze çapran eksikliklerimizi hello@elmadergisi.com adresine veya yazının altındaki yorumlara yazarsanız memnun oluruz.

Tagged With: