Elma Dergisi’nin de “çakması” varmış!

Web’de sörf yapacak kadar vakit bulduğumda genellikle hep ilginç şeylere denk geliyorum. Çinliler Apple Store’un da “çakma” sını yaptı haberini yayınlarken “Adamlar ne yapsa bu Çinliler hemen taklitini çıkartıyor” diye düşünmüştüm. Bir “çakma” haberi daha vereyim size. Bu kez imalat yerli :)

Appledergisi.com alan adı ile bir arkadaş oturup bir blog kurmuş. İlk ve son kez de 19 Mayıs 2011’de yine Elma Dergisi’nin Kredi Kartsız iTunes ABD Hesabı Açmak adlı yazısını kopyalayıp yapıştırmış, sonra da sıkılıp yazmaktan vaz geçmiş. Halbuki devam etseydi iyi olurdu.

Elma Dergisi kurulduğu günden önce de  Türkiye’de Apple Blogları vardı, bundan sonra da  olacaktır. Hatta çeşitlilik yanlısı olduğumdan bana herhangi bir konuda soru soran her okuyucuya elimden geldiğince yardım etmeye çalıştığım gibi  gerektiğinde yardım bile edeceğimi tahmin edebilirsiniz. Sadece biraz daha yaratıcı olunması beni memnun eder.

Elma Dergisi, kurulduğu gün Türkiye’nin en sık güncellenen Apple Blogu oldu ve olmaya devam edecek. Dergiye destek veren ve takip eden tüm okuyuculara teşekkürler…