Fırtına öncesi sessizlik

Elma Dergisi, henüz bir yaşını doldurmadan ciddi bir takipçi sayısına ulaştı. Ziyaretçi grafiği her gün düzenli, istikrarlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Sizlere mümkün olan en doğru bilgiyi, en doğru zamanda verebilmek için çaba sarf ediyoruz ve gelen mailleriniz ve istatistikler gösteriyor ki doğru yolda ilerliyoruz. Hepinize teşekkürler.

Son günlerde bir miktar seyrekleşen yazılarımız, dikkatli demirbaş takipçilerimizin gözlerinden kaçmamış olacak ki konu ile ilgili soru mailleri oldukça arttı. İş seyahatlerim nedeni ile istemeden gelişen bu durumu yakında telafi edeceğiz.

Şu an Apple Ekosistemi’nde ciddi bir sessizlik hakim. Son günlerde Apple’ın toplayıcı firması Foxconn hakkında ortaya çıkan intihar ve mutsuz çalışan haberleri haricinde dişe dokunur hiç bir gelişme mevcut değil. Elma Dergisi’ni yakından takip eden Apple kullanıcıları bu zaman dilimine hayli alışık. Kendi aramızda ” Fırtına öncesi sessizlik ” olarak adlandırdığımız bu süreç, her yeni Apple ürün / hizmet tanıtımı öncesi yaşanan klasik bir dönem. Apple takipçilerinin büyük bir kısmı, 7 Haziran ile 11 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan WWDC 2010 etkinliğine kilitlenmiş durumda. Artık etkinliklerin yeni adresi haline gelen Elma Dergisi, WWDC 2010’da da  7 Haziran akşamı saat 20:00’den itibaren, Steve Jobs sahneden inene kadar canlı yayında olacak. Etkinliğin tüm dünyada büyük bir ilgi ile takip edileceğini tahmin ediyoruz. Sözün özü, ciddi bir fırtına kapıda. iPhone, Mac, iPad ve iTunes pazar grafiklerinin paylaşımı ile başlayacak olan etkinliğin iPhone 4 Tanıtımı, iPhone OS 4’ün kullanıcıların indirmesine açılması müjdesi, MacBook Air, Mac Pro güncellemeleri, iTunes  ve Apple TV yenilikleri takip edecek. Etkinlik öncesi son gelişmeler için Elma Dergisinden her gün bir ısırık almaya devam edin…

Tagged With: , , , , , , , , ,