Geliştirici Programı 2013

Elma Dergisi Geliştirici Programı, Elma Dergisi üyelerinin aralarında ücret toplayarak bir geliştirici hesabı alması ve bu hesap ile okuyucuların cihazlarının UDID kaydının yapılması amacına hizmet eden bir programdır. Geliştirici hesabı sadece 100 adet cihazın UDID kaydını yapabildiği için, ilk program ve takip eden diğer programlar, limit dolduğunda yenilenecektir.

UDID kaydı yapılan cihazlar, geliştirici programının satın alındığı tarihten itibaren bir yıl boyunca tüm iOS beta işletim sistemlerini diledikleri zaman indirip, Jailbreak vb herhangi ekstra bir yöntem ile uğraşmadan yasal olarak kullanabilecekler.

Ücretlendirme kısmını hiç koymamayı düşünüyorduk bu yıl, zaten mevcut üyeliğimiz vardı ve ücretsiz olarak dağıtacaktık kayıt haklarını ancak iş, Elma Dergisi’nin reklam, hosting ve teknik diğer konularda gereksinim duyduğu meblağlar olduğundan kayıt başına 10 TL almayı uygun bulduk.

Programa kayıt olmak isteyen kullanıcılar, hello@elmadergisi.com adresine, kullanıcı adları ile programa katılmak istediklerini, bilenler UDID numaralarını gönderebilirler. Mail gönderen kullanıcılara banka hesap bilgileri gönderilecek ve ücretlerin yatırılması istenecek. Ödemenin ardından birkaç dakika içinde udid numarasının gönderilmesini isteyeceğiz. Yaklaşık tüm işlem 2-5 dk aralığında sürmektedir.

Lütfen udid numaranızı dikkatlice, hatasız gönderiniz. Udid kaydınız anında yapılacak ve kaydın başarıyla tamamlandığına ilişkin son bir mail daha alacaksınız.

Her türlü sorunuz için İLETİŞİM formunu  doldurabilirsiniz.

 

GÜNCELLEME 1

Gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkürler. iOS 7 için udid kayıtları saatler içinde tükendi, kayıtlar yapıldı. Lütfen ödemesini yapmış ancak henüz mesaj almamış arkadaşlar tekrar mail atsınlar toparlayalım. Son gönderim yapan birkaç arkadaşımız daha var, onların kaydını yaptıktan sonra bir süre kayıt yapmayacağız, yeni bir hesap aktive oluyor , olduğunda tekrar bilgi vereceğiz.

GÜNCELLEME 2

 

Kayıtlar yeniden başladı, kayıt olmak isteyenlerin hello@elmadergisi.com veya ozkan.omer@icloud.com adresine “iOS 7 UDID kayıt olmak istiyorum” başlıklı bir mail atması yeterli, mailinizin ardından size konu ile ilgili bir mail gönderilecektir.

 

Tagged With: , , ,