HGS Apple Watch Uygulaması

-

Dün PTT’den gelen basın bildirisi ile ne yalan söyleyeyim bir miktar şaşırdım. Birkaç gündür pek çok özel banka ve şirketin Apple Watch için uygulamalarını hazırladıklarını anlatmaya çalışan reklamlara denk geliyorum. Mutlaka siz de görmüşsünüzdür. Ancak bunu en son beklediğim kurumlardan biri olan PTT’den gelen bildiriye göre Apple Watch uygulaması şimdiden hazırmış. PTT’yi bu konuda tebrik ediyor ve basın bildirisini aynen paylaşıyorum;

applewatch-twitter-cover

PTT Tarafından geliştirilen HGS Apple Watch Uygulaması ile Dikkatinizi Yola Verin!

Dört binden fazla şubesi ile Türkiye’nin en yaygın ağı olan PTT, müşterilerine daha kolay ve daha kaliteli hizmet vermek için teknolojiyi yakından takip ediyor.

Karayollarında hızlı geçişin yeni standardı olan HGS’lere yükleme yapmak için PTT şubelerine gitme zorunluluğunu ortadan kaldıran HGS mobil uygulamalarına bir yenisi daha eklendi.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yaptığı bir araştırmaya göre trafik kazalarının %25’i direksiyon başında akıllı telefon kullanımından meydana geliyor. PTT kullanıcıların araba kullanırken dikkatlerini yola vermesi için Apple’ın 24 Nisan’da piyasaya süreceği akıllı saate şimdiden bir uygulama geliştirilmiş.

HGS Apple Watch uygulaması ile araba kullanırken bir HGS gişesine yaklaştığınız zaman uygulama bunu anlıyor ve saatinizde bakiyenizi görüntüleyebiliyor, ayrıca saat üzerinden tek bir dokunuş ile yükleme gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Böylelikle araba kullanırken akıllı telefonunuzu cebinizden çıkartıp HGS yüklemek ile uğraşma sıkıntısı ortadan kalkıyor.

PTT’nın HGS Apple Watch uygulamasını Apple Watch piyasaya çıktıktan sonra Apple AppStore üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. Yetkililer aynı zamanda Android saatler için de uygulamanın yolda olduğunu belirtiyorlar. Uygulama ile ilgili daha detaylı bilgi için http://hgs.epttavm.com adresine göz atabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın: https://itunes.apple.com/tr/app/hgs/id709602058?mt=8

 

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

2 YORUMLAR

  1. ben şöyle düşünüyorum eskiden cep telefonuna 3000lirayı bulan paralar verceksiniz deseler ona da inanmazdık. bu dayeni bir ürün hatta gelecekte telefonların yerini alacak ürün belki de. şu anki hali sadece hayatımıza kolaylaştırmalar getirecek. sport uzay grisi almaya çok uygun tasarımı ve rengiyle de uygun. araba kullanırken birçok konuda yardımı dokunacağını düşünüyorum. ya da evin içinde telefonumuza bağımlı kalmayacağız çalar da duymam yok bilmem ne diye. evde wifi kullanacak bu harika bir özellik bence. uzun zamandır saat takmayan saat takmayı gereksiz bulmaya başlamış biriyim. nitekim saatlerim de orta kalite saatlerdir min 700liradan başlayıp 1800lere uzanan saatlerim var.ama olmuyor işte. sıkıldım artık. ben ilk tepkileri de normal buluyorum fiyat yüksek ama ürünü görünce bayılacağız :)

  2. İlginç benide şaşırttı ama birşeyden eminimki çalışması sorunlu olacaktır zira hsg hizmeti köprü ve yollarda bile hatalı çalışmakta.
    İş para almaya gelince farklı oluyor tıkır tıkır çalışıyor uygulamaya henüz bakmadım ama para tahsilatı üzerine kurulu bir uygulama ise tıkır tıkır çalışacaktır buna adım gibi eminim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.