İlk Apple Watch Edition Modelleri Sahiplerine Ulaştı

Satışa çıktıktan yaklaşık bir ay sonra, ilk Apple Watch Edition modelleri, erken sipariş veren sahiplerine ulaşmaya başladı. Şimdiye kadar sadece ünlülerin bileklerinde görülen, Apple’ın ABD’de 10.000 ila 17.000 dolara satılan bu altın kaplama modellerine ait ilk kullanıcı fotoğrafları Macrumors’un forum sayfalarında paylaşıldı. 18 karat altından imal edilen modellerin paketleri, paslanmaz çelik olan Apple Watch ile aynı. Ancak benzerlik sadece bu kadar.

Paket içinde Apple Watch Edition’a özel, deri kaplı bir kutu yer alıyor. Bu kutu aynı zamanda özel bir şarj ünitesi. MagSafe bağlantılı bu kutu ile birlikte kutu rengiyle uyumlu, üzerinde Edition kabartması yer alan bir temizleme bezi bulunuyor.

Çelik olan Apple Watch modellerinde benzer bir plastik kutu, bej renkli temizleme bezi ile birlikte geliyordu. Kullanıcılardan gelen yorumlardaki bir ayrıntı ise, Apple Watch Edition’ın ilk açılışında ekrana saatin donanım materyallerinin gösterildiği altın renkli bir görsel geliyor.

Apple Watch Edition ile birlikte spor kayış dahi alınsa, kayış üzerindeki metal parçalar çelik veya aluminyum yerine altından imal edilmiş. Paylaşım yapan ilk kullanıcının yayınladığı diğer görseller yazının altında.

apple watch edition paket apple watch edition paket yazı apple watch edition deri kutu apple watch edition deri kutu lightning apple watch edition deri kutu iç apple watch deri kutu şarj kablosu apple watch edition spor kayış altın

Tagged With: ,