iOS 7 Beta 6 Yayınlandı

-

Apple’ın , beta 6 için haftaya yayınlayabilir haberini bugün paylaştık fakat beklenmedik bir şekilde Apple, iOS 7’yi kullanıma sundu. 13.5 mb büyüklüğünde olan dosyada, siz istemeden bulutta bulunan müziklerinizi indiren veya çalan bir hatayı giderdiklerini belirtelim. Ayarlar bölümünden veya geliştirici merkezinden upgrade yapmak mümkün.

iosbeta6

 

 

Yeni beta 11A4449d yapı numarası ile gelirken, beta 5’in yapı numarası 11A4449a. Aynı yapı numarasına sahip olduklarını ve genel bir düzenleme yapılmadığını yapı numaralarından da anlayabiliyoruz.

 

iOS 7’nin sonbaharda yayımlanması bekleniyor. iPhone ile iPad’e aynı anda yayımlanabilir. Geçen sene ise, iPhone 5 lansmanından birkaç gün önce yayımlanmıştı.

iosdevcenter

Mehmet Terziler
facebook.com/mehmeterziler / twitter.com/mehmetterziler

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

6 YORUMLAR

  1. bu sürümle farkettımkı sosyal ağlar ile ılgılı problem oldugunu dusunuyorum, tweeter güncel haberlerı getırmıyor, instagramda uyarılar gelmıyor, yuklemeden önce sorun yoktu.

  2. iOS7 kullanırken benim yaşadığım bir sorun var şöyle ki iTunes Home sharing e iphone ile bağlandığımda şarkıları çalamıyorum. Ekran saçmalayarak işaretlediğim şarkıları hızlı bir şekilde geçiyor ve çalmıyor. Bu durumu yaşayan var mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.