iOS 8’den memnun musunuz?

iPhone 6

Hani bir algı vardır; bir şeye zamanla alıştıktan sonra onun hakkında tarafsız düşünemez ve o şey hakkında iyi ya da kötü yorumlarınız değişir.

Uzun bir beta sürecinden sonra nihayet iOS 8 yayınlandı. İlk olarak WWDC14 geliştiriciler konferansında görücüye çıkan iOS 8, bir önceki sürümün aksine tasarımdan çok özellik ağırlıklı oldu ve bu sefer geliştiriciler için de çok sayıda yenilik getirtildi. Tek başına Swift kodlama dilini bile saysak yeter de artar bile diyebiliriz. Tabi o gün itibariyle yayınlanan ilk beta sürümünden beri çok kez iOS 7 ve beta sürüm arasında geçiş yaptık ve bazı şeylere alıştık. Haliyle yukarıda ki durum bizim için de gerçekleşti ve iOS 8’in olumsuz yönlerini pek göremez olduk. Olumlu özelliklere ise hemen alıştık. Onun için birde sizlerin yorumunu alalım istedik.

Merak ettiklerimizi sıralayacak olursak; iOS 8’i cihazınıza kurdunuz mu? Daha önce hiç iOS 8’in beta sürümlerinden birisini kullandınız mı? Kurduysanız, yeni bir iOS 8 kullanıcısı olarak neler hissediyorsunuz? Memnuniyet seviyeniz ne düzeyde? Cihazınızda performans sıkıntısı veya performans artışı yaşıyor musunuz? Cihazınızın pil ömrü nasıl? Ve son bir soru, iOS 8’de ne sıklıkla bug’lara denk geliyorsunuz?

Eğer aklınıza takılan veya bahsetmek istediğiniz herhangi bir şey olursa yorum yaparak bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyacağız. Aşağıdaki yorumlar bölümünde, sahip olduğunuz cihazın modeli ile birlikte iOS 8 hakkındaki deneyimlerinizi bizimle ve tüm kullanıcılarımız ile paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Tagged With: , , ,