iPad 2’ler nerede?

Bilkom, 6 saatte tükenen iPad 2 stoğunu henüz bahsedildiği gibi “kısa sürede” dolduramadı. Güzel bir zamanlama ve güzel bir fiyat politikası ile iPad 2 ler Türkiye’de satışa sunuldu evet ama devamı nerede?

Elma Dergisi okuyucularından İsmail Güner, konuyu Apple Türkiye Distribütörü Bilkom’a mail ile iletmiş. Yazının devamında maili paylaşıyorum. Cevabını da sabırsızlıkla bekliyoruz…

“İyi akşamlar. 29 Nisan günü iPad 2 satışına başladınız ve 6saat içinde tüm türkiye genelinde stoklar tükendi ve hemen ardından açıklama Yaptınız .30 nisan ya da 1 mayıs olsa gerek dediniz ki en kısa sürede tekrar stoklarımızda olacaktır dediniz. Ben birşey sormak istiyorum en kısa süre kavramı zaman Dilimi Olarak size göre kaç GÜNE tekabil ediyor ya da kaç HAFTA ? Sadece bunu öğrenmek İstiyorum Neden mi Bunu Sordum: Çünkü 29 Nisan günü tam alacak iken siteniz kilitlendi ve ben hiçbirşekilde tekrar giremedim Ve girdiğimde ise “Ürün stokta Yoktur” yazısıyla karşılaştım bu durum benim için hiç iyi olmadı ama Sizi Bir yöndede Takdir Ediyorum: iPad 2 ürününü Çok Cazip fiyatlarla Piyasaya Dağıttınız Bu konuda Benim Bilkom’a Karşı Olan Görüşümü Değiştirdiniz. Böyle Devam Etmek Dileğiyle Şimdiden Teşekkürler.

Teşekkürler İsmail Bey…

 

 

 

Tagged With: , , ,