iPhone 5’e Yoğun İlgi

-

Bugün saat 00.00’dan itibaren iPhone 5 satışları ülkemizde başladı. Apple hayranları Suadiye’deki Turkcell mağazasına yoğun ilgi gösterdi. Soğuk havaya rağmen Turkcell mağazasının önünde uzun kuyruklar oluştu. Mağaza önünde saat 20.00’dan itibaren çeşitki etkinlikler düzenlendi. DJ Geveze’nin sunuculuğunu yaptığı etkinlikte 20 kişi iPhone 5 kazandı ayrıca iPhone 5 alan ilk 100 kişiye Jawbone Jambox Kablosuz Hoparlör hediye edildi.

Türkiye’nin ilk iPhone 5’ini satın alan kişi Yaşar Arslan oldu. 5 saatlik bekleyişin ardından 32 GB’lık siyah iPhone 5’unu Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın’dan aldı.

Kuyrukta ilginç bir olay da yaşandı. Ercan adlı genç, DJ Geveze’nin desteği ile sevgilisi Müjgan’a sahnede diz çökerek evlenme teklif etti. Kalabalığın tanıklığında gerçekleşen evlilik teklifi genç kızın “evet” yanıtıyla sona ulaştı.

iPhone 5 satışları sabah saat 4.30’a kadar devam etti.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

2 YORUMLAR

  1. bunlar harika ötesi olaylar türkiye de bu ilgiyi görmek çok güzel allah devamını apple store kapısındada göstersin inşallah turkiyenin bu ilgsini grrler apple yetkilileri de store acarlar bir an önce:)

  2. Sevinsem mi üzülsem mi biledim. Mac os x senelerce türkçe desteği bekledik. Apple store bekliyoruz. İtunes açıldı iyi kötü. Ama böyle birşey de çok da sevinemedim. Geek kullanıcı potansiyelinden concon kullanıcı potansiyeline bir kayma var. Bu da iyi mi kötümü görecez.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.