iPhone 5S, iPad mini ve Diğer Cihazlar Hakkında Yeni Bilgiler

-

KGI analisti Ming-Chi Kuo, üretim sorunlarından dolayı iPhone 5S’in Eylül sonuna veya Ekim – Kasım da sevk edilmeye başlanması planlanıyor. iPhone 5S’in üretim bilgileri son haberlerle uyumludur.

Apple’ın iPhone 5S de iPhone 5’in tasarımı korumasını bekleniyor ancak özellik olarak yüksek megapiksellik kamera, ağır çekim video modu ve parmak izi okuyucunun gelmesi bekleniyor.

Geçen sene iPhone 5’de de olduğu gibi ürün montajı sırasında zorlukların oluşmasını bekliyoruz. Model bu bu yüzden sınır sayıda olarak satışa sunulacak. Biz ürün sayısını geliştirmek için Ekim – Kasım ayını bekliyoruz.

Kuo düşük iPhone’un fiyatının 450 – 550 dolar arasında olmasını bekliyor. Beşinci nesil iPad’in ise Eylül ayı başında çıkmasını beklediğini belirtiyor.

Apple’ın ucuz iPhone’un kasa fotoğrafları geçen günlerde internete düşmüştü. iPhone 5’in boyutlarında ve renk renklerdi.

kuoreportiphone5s

Ayrınca Eylül ayında tanıtılması beklenen iPad daha küçük bir kasaya sahip olacak. (iPad mini gibi) Bazı kaynaklar iPad mini’nin ikinci nesiline retina ekran geleceğini söylesede Kuo bunun bu sene olacağına inanmıyor.

Retina ekrana sahip iPad mini’nin gecikme nedenini iPad mini’nin daha küçük bir pile sahip olmasına bağlıyor. Retina ekranlı iPad mini’nin çıkış tarihini olarak Mayıs – Nisan 2014 olarak görüyor.

Son olarak Kuo, Ağustos ayına Haswell ile yenilenmiş iMac, Eylül de ise güncellenmiş retina MacBook Pro’nun satışa sunulmasını bekliyor.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

WWDC 22 Haziran’da Başlayacak

Apple, bugün WWDC etkinliğinin 22 Haziran'da başlayacağını duyurdu. Etkinliğe katılım Apple Developer uygulaması ve Apple Developer web sitesi üzerinden online olarak gerçekleşecek...

13 inç MacBook Pro Yenilendi

Apple, 13 ink boyutlu MacBook Pro modelini yeni Magic Keyboard ve yeni teknik özelliklerle güncelledi. Fiziksel ESC tuşu, ters T şeklindeki yön...

Mac’te PDF Dokümanı Nasıl İmzalanır?

Apple, macOS Lion (10.7) ile birlikte PDF dokümanlara veya farklı biçimlerdeki görsellere kendi imzamızı ekleyebilmek için şık bir metod ekledi. Prosedür zamanla...

Classic Porsche’lere CarPlay Desteği

Porsche, klasik modelleri ile uyumlu Apple CarPlay destekli ses sistemlerini satışa sundu. CarPlay Radios adlı ürünler neredeyse 60'lı yılların modellerinden 2000'li yılların araçlarına...

Hayat Eve Sığar

Sağlık Bakanlığı, iOS için "Hayat Eve Sığar" adlı uygulamayı AppStore üzerinden yayınladı. Yeni tip korona virüsün yol açtığı COVID-19 hastalık ve salgın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.