iPhone 5S, iPad mini ve Diğer Cihazlar Hakkında Yeni Bilgiler

-

KGI analisti Ming-Chi Kuo, üretim sorunlarından dolayı iPhone 5S’in Eylül sonuna veya Ekim – Kasım da sevk edilmeye başlanması planlanıyor. iPhone 5S’in üretim bilgileri son haberlerle uyumludur.

Apple’ın iPhone 5S de iPhone 5’in tasarımı korumasını bekleniyor ancak özellik olarak yüksek megapiksellik kamera, ağır çekim video modu ve parmak izi okuyucunun gelmesi bekleniyor.

Geçen sene iPhone 5’de de olduğu gibi ürün montajı sırasında zorlukların oluşmasını bekliyoruz. Model bu bu yüzden sınır sayıda olarak satışa sunulacak. Biz ürün sayısını geliştirmek için Ekim – Kasım ayını bekliyoruz.

Kuo düşük iPhone’un fiyatının 450 – 550 dolar arasında olmasını bekliyor. Beşinci nesil iPad’in ise Eylül ayı başında çıkmasını beklediğini belirtiyor.

Apple’ın ucuz iPhone’un kasa fotoğrafları geçen günlerde internete düşmüştü. iPhone 5’in boyutlarında ve renk renklerdi.

kuoreportiphone5s

Ayrınca Eylül ayında tanıtılması beklenen iPad daha küçük bir kasaya sahip olacak. (iPad mini gibi) Bazı kaynaklar iPad mini’nin ikinci nesiline retina ekran geleceğini söylesede Kuo bunun bu sene olacağına inanmıyor.

Retina ekrana sahip iPad mini’nin gecikme nedenini iPad mini’nin daha küçük bir pile sahip olmasına bağlıyor. Retina ekranlı iPad mini’nin çıkış tarihini olarak Mayıs – Nisan 2014 olarak görüyor.

Son olarak Kuo, Ağustos ayına Haswell ile yenilenmiş iMac, Eylül de ise güncellenmiş retina MacBook Pro’nun satışa sunulmasını bekliyor.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.