iPhone 6s Kutuları

iPhone 6 satışa çıktığında beyaz, sade kutusu ile şaşırtmıştı. Ön yüzde bir görsel veya herhangi bir ifade yer almıyordu. Sadece yaklaşık 1 milimetrelik kabartma ile, kutuda iPhone olduğu anlaşılıyordu. Cihazın rengine göre kutunun yanındaki iPhone yazısı değişiyordu hepsi bu.

Apple, iPhone 6s’leri 25 Eylül’de satışa sunuyor. 12 Eylül’de ön sipariş ile satışı başlayan ürün, 25 Eylül itibariyle mağazalardan alınabilecek. Aynı gün, ön sipariş vermiş müşterilerin cihazları da ellerinde olacak. Her yıl olduğu gibi erken teslimat yaşayacak olan bazı şanslı müşteriler herkesten önce kavuştukları cihazların fotoğraflarını çekecekler, kutu açılışı videoları kaydedip yayınlayacaklar.

Apple iPhone 6s modellerini ön sipariş vermiş müşterilerine yollamaya hazırlanırken kutular da net bir şekilde gün yüzüne çıkmış oldu. Daha önce baskı tesisinde ele geçirilmiş bulanık fotoğraflardan, iPhone 6s lerin sahip olacağı canlı duvar kağıdı görselleri ile süsleneceğini biliyorduk. Beklendiği gibi cihazın rengine göre kutu üzerindeki görsel de farklı renklerde hazırlanmış. Beta balığının kuyruk hareketlerinden epey etkilenmişler sanırım.

Ekran Resmi 2015-09-19 09.07.08

Yeni iPhone modellerinin ülkemizde ne zaman satışa başlayacağı henüz belirsizliğini koruyor. 25’inde satış başladıktan birkaç hafta içinde ülkemizde satılacağını düşünenler de var, raflara 1 aydan önce gelemeyeceğini öne sürenler de…

Konu ile ilgili bir gelişme olur olmaz bu sayfalardan öğrenebileceğinizi biliyorsunuz.

Tagged With: ,