iTunes 10.5.2 Yayınlandı

-

apple-update - Elma Dergisi TürkiyeApple, iTunes’u güncelledi. Ciddi bir yenilik bulundurmayan ancak pek çok hatanın düzeltildiği yeni sürüm hakkında Apple’ın duyurusu şöyle:

iTunes 10.5.2’deki yenilikler neler?

 

iTunes 10.5.2, iTunes Match için birçok iyileştirme içerir ve bazı CD’leri çalarken veya içe aktarırken oluşan bir ses bozulması sorununu düzeltir.

 

iTunes 10.5.1 şunları içerir:

 

• iTunes Match. CD’lerden içe aktardığınız müzikler de dahil olmak üzere müzik arşivinizin tamamını iCloud’da saklayın ve iPhone’unuz, iPad’iniz, iPod touch’ınız, bilgisayarınız veya Apple TV’niz ile istediğiniz yerde ve zamanda koleksiyonunuzun keyfini çıkarın.

 

• Buluttaki iTunes. iTunes artık satın aldığınız müzikleri ve TV’de oynatılabilen öğeleri iCloud’da saklar ve onları herhangi bir yerde ve zamanda ek bir ücret ödemeden aygıtlarınızda kullanabilmenizi sağlar.

 

• Otomatik İndirmeler. Herhangi bir aygıtta veya bilgisayarda müzik satın alın, bir kopyası Mac’inize, PC’nize ve iOS aygıtlarınıza otomatik olarak indirilsin.

 

• Daha Önce Satın Alınanları İndirme. Daha önce satın aldığınız müzikleri, TV’de oynatılabilen öğeleri, uygulamaları ve kitapları ek bir ücret ödemeden yeniden indirin. Daha önce satın alınanlar artık iTunes Store’da yoksa kullanılamayabilirler.

 

• iOS 5 yazılımına sahip iPhone’unuzla, iPad’inizle veya iPod touch’ınızla eşzamanlayın.

 

• Wi-Fi Eşzamanlama. iPhone’unuz, iPad’iniz veya iPod touch’ınız ile iTunes aynı Wi-Fi ağında oldukları zaman onları otomatik olarak eşzamanlayın.

 

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret edin: support.apple.com/kb/HT1222

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

2 YORUMLAR

  1. Blogda ne ios 5.1 beta 1 yada beta 2 ile ilgili haberler ve gelişmeleri göremiyorum neden acaba.
    Bö de birinci oldunuz ama burada eksiklik hissediyorum takipçiniz olarak her gelişmeyi önce burada görmek isterim ama olmuyor bir türlü başka ortamlara kayıyoruz.
    Biraz mualiflik yaptım ama kusuruma bakmayın yazmak ihtiyacı uydum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.