iTunes 10.5.2 Yayınlandı

apple-update - Elma Dergisi TürkiyeApple, iTunes’u güncelledi. Ciddi bir yenilik bulundurmayan ancak pek çok hatanın düzeltildiği yeni sürüm hakkında Apple’ın duyurusu şöyle:

iTunes 10.5.2’deki yenilikler neler?

 

iTunes 10.5.2, iTunes Match için birçok iyileştirme içerir ve bazı CD’leri çalarken veya içe aktarırken oluşan bir ses bozulması sorununu düzeltir.

 

iTunes 10.5.1 şunları içerir:

 

• iTunes Match. CD’lerden içe aktardığınız müzikler de dahil olmak üzere müzik arşivinizin tamamını iCloud’da saklayın ve iPhone’unuz, iPad’iniz, iPod touch’ınız, bilgisayarınız veya Apple TV’niz ile istediğiniz yerde ve zamanda koleksiyonunuzun keyfini çıkarın.

 

• Buluttaki iTunes. iTunes artık satın aldığınız müzikleri ve TV’de oynatılabilen öğeleri iCloud’da saklar ve onları herhangi bir yerde ve zamanda ek bir ücret ödemeden aygıtlarınızda kullanabilmenizi sağlar.

 

• Otomatik İndirmeler. Herhangi bir aygıtta veya bilgisayarda müzik satın alın, bir kopyası Mac’inize, PC’nize ve iOS aygıtlarınıza otomatik olarak indirilsin.

 

• Daha Önce Satın Alınanları İndirme. Daha önce satın aldığınız müzikleri, TV’de oynatılabilen öğeleri, uygulamaları ve kitapları ek bir ücret ödemeden yeniden indirin. Daha önce satın alınanlar artık iTunes Store’da yoksa kullanılamayabilirler.

 

• iOS 5 yazılımına sahip iPhone’unuzla, iPad’inizle veya iPod touch’ınızla eşzamanlayın.

 

• Wi-Fi Eşzamanlama. iPhone’unuz, iPad’iniz veya iPod touch’ınız ile iTunes aynı Wi-Fi ağında oldukları zaman onları otomatik olarak eşzamanlayın.

 

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret edin: support.apple.com/kb/HT1222

Tagged With: , ,