iTunes 11 Yayınlandı

-

iTunes 11 Mac ve Windows kullanıcıları için yayınlandı. Mac App Store’dan Software Update aracılığıyla güncelleyebilirsiniz.

Yepyeni tasarım: Tamamen yeni bir tasarım, daha iyi bir görünüm. iTunes Store Mac, PC, iPad, iPhone ve iPod’unuz için yeniden tasarlandı. Artık nerede alışveriş yaparsanız yapın aynı görünüme sahip. İstediğiniz uygulamaları, podcast’leri ve iTunes U derslerini, kolay arama yapılabilen raflarda bulabilirsiniz. Sevdiğiniz diğer tüm özelliklere erişim artık çok daha kolay!

Yeni arşiv görünümü: iTunes artık tam olarak isteklerinize göre basitleştirilmiş görünümleri sunma özelliğine sahip. Bir müzik albümü mü arıyorsunuz? Müzik seçimini tıklattığınızda tümünü görebilirsiniz. Aynısını filmler, TV programları, uygulamalar ve diğer tüm materyaller için yapabilirsiniz. Tarama işlemleri artık daha da kullanıcı dostu.

Açılan görünüm: Artık albümleriniz oldukları yerde açılır. Böylece albümdeki tüm şarkıları görerek ‘Play’i tıklatabilir ve arşive geri dönmenize gerek kalmadan taramaya kaldınız yerden devam edebilirsiniz.

Yeni MiniPlayer: Şimdi daha da küçük olan Mini Oynatıcı’ya çok daha fazla özellik sığdırdık. Artık, ‘Up Next’ düğmesine tıklayarak sonraki şarkıları görebilirsiniz. Sonraki parça o anki modunuza uygun değilse, arşivinizi açmanıza gerek kalmadan arama yapıp, farklı bir şarkı seçebilirsiniz.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.