iTunes 11 Yayınlandı

iTunes 11 Mac ve Windows kullanıcıları için yayınlandı. Mac App Store’dan Software Update aracılığıyla güncelleyebilirsiniz.

Yepyeni tasarım: Tamamen yeni bir tasarım, daha iyi bir görünüm. iTunes Store Mac, PC, iPad, iPhone ve iPod’unuz için yeniden tasarlandı. Artık nerede alışveriş yaparsanız yapın aynı görünüme sahip. İstediğiniz uygulamaları, podcast’leri ve iTunes U derslerini, kolay arama yapılabilen raflarda bulabilirsiniz. Sevdiğiniz diğer tüm özelliklere erişim artık çok daha kolay!

Yeni arşiv görünümü: iTunes artık tam olarak isteklerinize göre basitleştirilmiş görünümleri sunma özelliğine sahip. Bir müzik albümü mü arıyorsunuz? Müzik seçimini tıklattığınızda tümünü görebilirsiniz. Aynısını filmler, TV programları, uygulamalar ve diğer tüm materyaller için yapabilirsiniz. Tarama işlemleri artık daha da kullanıcı dostu.

Açılan görünüm: Artık albümleriniz oldukları yerde açılır. Böylece albümdeki tüm şarkıları görerek ‘Play’i tıklatabilir ve arşive geri dönmenize gerek kalmadan taramaya kaldınız yerden devam edebilirsiniz.

Yeni MiniPlayer: Şimdi daha da küçük olan Mini Oynatıcı’ya çok daha fazla özellik sığdırdık. Artık, ‘Up Next’ düğmesine tıklayarak sonraki şarkıları görebilirsiniz. Sonraki parça o anki modunuza uygun değilse, arşivinizi açmanıza gerek kalmadan arama yapıp, farklı bir şarkı seçebilirsiniz.

Tagged With: