iTunes “12 Gün” Hediyeleri Başladı

-

iTunes Store Türkiye’nin açılmasıyla birlikte, Apple’ın özel günler için yaptığı iTunes promosyonları da bizler için önemli bir hale geldi. Türkiye mağazasının yeni yıl öncesi kullanıma sunulmasıyla birlikte yılbaşı hediyelerinden faydalanma şansına da eriştik.

Geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan “12 Gün” adlı uygulama tüm iTunes kullanıcılarına çeşitli yeni yıl hediyeleri sunuyor. İlk hediyeyi bugün dağıtmaya başlayan 12 Gün uygulaması adından anlaşıldığı gibi önümüzdeki 12 gün boyunca yeni yıl hediyeleri dağıtmaya devam edecek.

Ben uygulamayı birkaç gün önce indirip hediyelerimi bekleyemeye başlamıştım. Bugün de ilk hediyemi aldım.

“Hediyenin ne olduğu söylenmez” derler, en iyisi size de sürpriz olsun. 12 Gün uygulamasını indirin ve ilk hediyenize bir an önce kavuşun.

Bu arada hediyeler için mutlaka iOS cihaza sahip olmadığınızı hatırlatmakta fayda var, iTunes kullanıyor olmanız yeterli.

20121226-172757.jpg

Azim Hazal KÖSEhttps://twitter.com/azimkose
twitter.com/azimkose facebook.com/azimkose

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

7 YORUMLAR

 1. Adı sanı belli olan bir uygulamayı App Store’da bulmak zor olmasa gerek.

  Yine de linki eklemeyi gözden kaçırmışız. Mehmet’in paylaşımına ek olarak yazıya da eklendi.

 2. Sizin mantığınıza göre App Store’u açtığımızda main slider’da ilk olarak karşımıza çıkan bu uygulamaya tıklayıp indirmekte zor olmasa gerek. Ee o zaman sizin paylaşmanıza da gerek yok o zaman. Uygulamadan zaten haberdardım, kendim için değil yazıyı okuduğunda direk olarak uygulamanın linkine ulaşmak isteyenler olabilir niyetiyle bir eleştiride değil, tavsiyede bulundum. Mehmet Bey’e link paylaşımı içın teşekkür ediyorum. Fakat yapmış olduğum tavsiyeye bu üslupta cevap vermeniz hoş değil Azim Bey. Ayrıca gözden kaçırmışız diyorsunuzda incelemesini yada haberini yaptığınız uygulamalar için yazmış olduğunuz hiçbir yazıda link vermemişsiniz. Bu durumda yazılarınızın altına “Adı sanı belli olan bir uygulamayı App Store’da bulmak zor olmasa gerek.” şeklinde bir not eklemeniz üslubunuzu yansıtmaniz adına sizin için yararlı olacaktır. :)

 3. Siz istediğiniz gibi eleştiri ya da öneri yapmakta özgürsünüz de bizler kendi yorumumuzu yapmakta neden özgür değiliz?

  O cümlede bir hakaret mi var? Hayır, o da sadece benim yorumum. O zaman rahatsız da olmanıza gerek yok. Kaldı ki hem Mehmet Avincan hem de ben hemen linki ekleyip isteğinizi yerine getirdim.

  Bu bile uyarınızın dikkate alındığını göstermez mi? Bundan sonraki yazılar için de düşüncenizin dikkate alınacağından emin olabiirsiniz.

 4. Yotm yapmakta özgürsünüz demedim. Ben nasıl üslubuma dikkat ediyorsam sizin de aynı şekilde dikkat etmeniz gerektiğini belirttim.

  “Adı sanı belli olan bir uygulamayı App Store’da bulmak zor olmasa gerek.” Kusura bakmayın ama bu cümle benim düşünceme gore bozuk bir üsluba sahip. Aptal mısın uygulamanın adını yazmışız işte git App Store’dan bul anlamına geliyor. Biraz kibarlaştırmışsınız o kadar.

  Mehmet Bey’e link paylaşımı için zaten teşekkür ettim link paylaşımı için. Öyle bir yaklaşım içindesinizki sanki ben sizin düşmanınızım. :)

  Uzatmaya niyetim yok. Amacım yardımcı olmaktı. Cevabımı ziyadesiyle aldım iyi çalışmalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.