iTunes “12 Gün” Hediyeleri Başladı

-

iTunes Store Türkiye’nin açılmasıyla birlikte, Apple’ın özel günler için yaptığı iTunes promosyonları da bizler için önemli bir hale geldi. Türkiye mağazasının yeni yıl öncesi kullanıma sunulmasıyla birlikte yılbaşı hediyelerinden faydalanma şansına da eriştik.

Geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan “12 Gün” adlı uygulama tüm iTunes kullanıcılarına çeşitli yeni yıl hediyeleri sunuyor. İlk hediyeyi bugün dağıtmaya başlayan 12 Gün uygulaması adından anlaşıldığı gibi önümüzdeki 12 gün boyunca yeni yıl hediyeleri dağıtmaya devam edecek.

Ben uygulamayı birkaç gün önce indirip hediyelerimi bekleyemeye başlamıştım. Bugün de ilk hediyemi aldım.

“Hediyenin ne olduğu söylenmez” derler, en iyisi size de sürpriz olsun. 12 Gün uygulamasını indirin ve ilk hediyenize bir an önce kavuşun.

Bu arada hediyeler için mutlaka iOS cihaza sahip olmadığınızı hatırlatmakta fayda var, iTunes kullanıyor olmanız yeterli.

20121226-172757.jpg

Azim Hazal KÖSEhttps://twitter.com/azimkose
twitter.com/azimkose facebook.com/azimkose

Hemen Paylaş

Son Yazılar

WWDC 22 Haziran’da Başlayacak

Apple, bugün WWDC etkinliğinin 22 Haziran'da başlayacağını duyurdu. Etkinliğe katılım Apple Developer uygulaması ve Apple Developer web sitesi üzerinden online olarak gerçekleşecek...

13 inç MacBook Pro Yenilendi

Apple, 13 ink boyutlu MacBook Pro modelini yeni Magic Keyboard ve yeni teknik özelliklerle güncelledi. Fiziksel ESC tuşu, ters T şeklindeki yön...

Mac’te PDF Dokümanı Nasıl İmzalanır?

Apple, macOS Lion (10.7) ile birlikte PDF dokümanlara veya farklı biçimlerdeki görsellere kendi imzamızı ekleyebilmek için şık bir metod ekledi. Prosedür zamanla...

Classic Porsche’lere CarPlay Desteği

Porsche, klasik modelleri ile uyumlu Apple CarPlay destekli ses sistemlerini satışa sundu. CarPlay Radios adlı ürünler neredeyse 60'lı yılların modellerinden 2000'li yılların araçlarına...

Hayat Eve Sığar

Sağlık Bakanlığı, iOS için "Hayat Eve Sığar" adlı uygulamayı AppStore üzerinden yayınladı. Yeni tip korona virüsün yol açtığı COVID-19 hastalık ve salgın...

Popüler Kategoriler

7 YORUMLAR

 1. Adı sanı belli olan bir uygulamayı App Store’da bulmak zor olmasa gerek.

  Yine de linki eklemeyi gözden kaçırmışız. Mehmet’in paylaşımına ek olarak yazıya da eklendi.

 2. Sizin mantığınıza göre App Store’u açtığımızda main slider’da ilk olarak karşımıza çıkan bu uygulamaya tıklayıp indirmekte zor olmasa gerek. Ee o zaman sizin paylaşmanıza da gerek yok o zaman. Uygulamadan zaten haberdardım, kendim için değil yazıyı okuduğunda direk olarak uygulamanın linkine ulaşmak isteyenler olabilir niyetiyle bir eleştiride değil, tavsiyede bulundum. Mehmet Bey’e link paylaşımı içın teşekkür ediyorum. Fakat yapmış olduğum tavsiyeye bu üslupta cevap vermeniz hoş değil Azim Bey. Ayrıca gözden kaçırmışız diyorsunuzda incelemesini yada haberini yaptığınız uygulamalar için yazmış olduğunuz hiçbir yazıda link vermemişsiniz. Bu durumda yazılarınızın altına “Adı sanı belli olan bir uygulamayı App Store’da bulmak zor olmasa gerek.” şeklinde bir not eklemeniz üslubunuzu yansıtmaniz adına sizin için yararlı olacaktır. :)

 3. Siz istediğiniz gibi eleştiri ya da öneri yapmakta özgürsünüz de bizler kendi yorumumuzu yapmakta neden özgür değiliz?

  O cümlede bir hakaret mi var? Hayır, o da sadece benim yorumum. O zaman rahatsız da olmanıza gerek yok. Kaldı ki hem Mehmet Avincan hem de ben hemen linki ekleyip isteğinizi yerine getirdim.

  Bu bile uyarınızın dikkate alındığını göstermez mi? Bundan sonraki yazılar için de düşüncenizin dikkate alınacağından emin olabiirsiniz.

 4. Yotm yapmakta özgürsünüz demedim. Ben nasıl üslubuma dikkat ediyorsam sizin de aynı şekilde dikkat etmeniz gerektiğini belirttim.

  “Adı sanı belli olan bir uygulamayı App Store’da bulmak zor olmasa gerek.” Kusura bakmayın ama bu cümle benim düşünceme gore bozuk bir üsluba sahip. Aptal mısın uygulamanın adını yazmışız işte git App Store’dan bul anlamına geliyor. Biraz kibarlaştırmışsınız o kadar.

  Mehmet Bey’e link paylaşımı için zaten teşekkür ettim link paylaşımı için. Öyle bir yaklaşım içindesinizki sanki ben sizin düşmanınızım. :)

  Uzatmaya niyetim yok. Amacım yardımcı olmaktı. Cevabımı ziyadesiyle aldım iyi çalışmalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.