iWatch’ın Pil Ömrü Beklentileri Karşılamayabilir

-

IMG_2767.JPG The Information’ın yayınladığı yeni rapora göre Apple çalışanları ile konuşan kaynaklar, firmanın iWatch pil ömrü ile ilgili düşük beklentilere sahip olduğunu belirtiyor.

Apple’daki çalışanlarla görüşen kişilerden öğrenilen bilgilere göre çalışanlar iWatch’ın pil ömrü için beklentileri düşük tutuyor.

iWatch ile ilgili şu ana kadar herhangi bir parça sızıntısı yaşanmamasına rağmen son gelen bilgiler cihazın esnek ekran ve kablosuz şarj özelliğine sahip olacağı yönünde. Bunun yanında NFC özelliği de cihazda yer alacak.

Apple, yeni iPhone’u, iWatch’ı ve muhtemelen iPad Air 2’yi de 9 Eylül’de düzenleyeceği etkinlik ile tanıtacak. Apple, etkinliği canlı yayınlayacak. Yine bir Apple etkinliğine daha çok yakınız ve bu sene içinde gelen sayısız sızıntıdan sonra Apple’ın hazırladığı ürünler arasında hala bizim bilmediğimiz yenilikler var mı hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

4 YORUMLAR

  1. Saat bir günümüzde bir aksesuardır. Binlerce insan aynı model saati koluna takıp gezmez kimse robot gibi görülmek istemez. Ama Apple’nin yapacağı saat kişileştirmeye çok açık olmalı, kordonunu, gövdesini istediğim tarzda değiştirme yapabilmeliyim. Yoksa tektip olmak kimsenin hoşuna gitmez. Genel kullanıcıya hitap etmek istiyorsanız onlara kendi tarzlarını yansıtabilecekleri küçük bir alan bırakmalısınız.
    Ben saat gibi tasarlanmış bir elektronik ürünün çokta başarılı olacağını düşünmüyorum. Berki sporculara ve iş alanına hitap edebilir. Ama kişisel kullanıcı bakımında çok başarılı olamayacaktır.

    • Tespitlerin doğruluğu dün geceki etkinlikte kanıtlandı. Standart kullanıcının tercihlerini gerçekten merak ediyorum. Sırf Apple diye satın alacak milyon kişi çıkacaktır ama gerçekten işe yarayacak mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.