iWork.com için son hatırlatma

Tam yirmi iki gün önce sizlerle Apple, iWork.com’u 31 Temmuz da kapıtıyor… haberini paylaşmıştık. 31 Temmuza yedi gün kala Apple son hatırlatma mailini kullanıcılara yolladı. Bugün yollamış oldukları mail ilk yolladıkları mail ile aynı cümleleri içeriyor.

Sayın iWork.com kullanıcısı,

Unutmayın, 31 Temmuz 2012 itibariyle artık iWork.com’un halka açık beta sitesindeki belgelerinize erişmek ve onları görmek mümkün olmayacak.

Biz hemen bilgisayarınıza tüm belgeri iWork.com üzerinden indirmenizi öneririz. Bilgisayarınıza belgelerin bir kopyasını kaydetmek için ayrıntılı talimatları Apple.com’daki destek makalesinden okuyabilirsiniz.

İleri giderek belgelerinizi saklamak için ve bilgilerinize bilgisayar, iPhone, iPad ve iPod Touch’ınız üzerinden ulaşılabilir hale getirmek için iCloud.com’u kullanabilirsiniz. iCloud hakkında daha fazla bilgi edinin.

Saygılarımızla,

iWork Team

iWork.com Apple’ın bir ücret beklemeden yaptığı bir hizmet. iWork kullanım hayatına Ocak 2009’dan beri belgeleri paylaşmak ve saklamak için kullanıldı. Tanıtıldığı günden beri beta olmaktan kurtulamadı. iCloud tarafından belgeleri yükleme özelliği açılınca pek önemi kalmadı ve Apple bu hizmeti kapatma kararı verdi.

 

Tagged With: , ,