Kahve İsteyen?

Elma Dergisi’nin takipçileri kolayca hatırlarlar. Geçtiğimiz Temmuz ayı içinde Elma Dergisi ile kahve içmek isteyen var mı? başlıklı bir yazı yayınlamış ve o ay sonu yaptığımız çekiliş ile aramızdan bazı okuyuculardan adreslerine ulaşabildiklerimize Elma Dergisi Mug yollamıştık. Henüz yeni tasarımlar yapıp paylaşacak kadar zamanım olmadı ancak Elma Dergisi Classic Mug isteyenler için yeni bir etkinlik daha düzenlemeyi düşündüm. Elma Dergisi’ni Twitter’dan takip eden, Facefook sayfasını beğenen kullanıcılar arasında yeni çekilişler yapıp her hafta bir okuyucuya Elma Dergisi Mug göndereceğiz. Temmuz etkinliğinde 10 kullanıcıya ulaşmaya çalıştık. Bu etkinlikte daha fazla okuyucu Elma Dergisi Mug sahibi olacak. Etkinlik sona erdiğinde bu yazı güncellenecek ve ana sayfadaki kullanıcı panelinin altında yer alan Etkinlik bağlantısı kaldırılacak. Mug fotoğrafını Elma Dergisi anasayfasında gördüğünüz sürece şansınız devam ediyor :)

Yapmanız gereken çok basit.

Twitter’dan Elma Dergisi’ni takip etmeye başlamak için twitter.com/mavincan bağlantısını kullanabilirsiniz.

Facebook Elma Dergisi sayfasını beğenmek ve takip etmek için ise facebook.com/ElmaDergisi adresi her zaman güncel.

Bu etkinliğin temel amacı yine severek takip ettiğiniz Elma Dergisi’nden kalıcı bir hediye sunmak ve Facebook / Twitter sayfalarında, kimi zaman Elma Dergisi’nin haricinde yayınladığımız Apple ile ilgili güncellemeleri size daha hızlı ulaştırmak.

Her hafta sonu yeni bir çekiliş düzenlenecek ve kazanan Elma Dergisi üyesinin adı Facebook ve  Twitter  sayfalarından duyrulacak.

Unutmadan, kahve filan yapıp göndermiyoruz, bir zahmet onu da siz yapın :) Tüm okuyuculara keyifli zamanlar diliyorum.

Tagged With: , ,