Kahve Tutkunlarına Özel CupsOn.Me

-

Siz de benim gibi gününün çoğunu kahve içerek geçiren bir kahve tutkunuysanız, kahvenin sizin için karton bardakta satılan kahvelerden ibaret olmadığını fark etmişsinizdir. Mecbur kalmadıkça marka olarak satılan kahve dükkanları yerine kahvenin lezzetini anlamamı sağlayacak dükkanları tercih ediyorum. Bu doğrultuda farklı kahve dükkanlarını bulmak bir hayli zamanımı almaya başlamış, işin içinden çıkılmaz bir hal almıştı ki karşıma CupsOn.Me çıktı.

IMG_0049

 

   

 

CupsOn.Me ilk etapta karşınıza Sadece Facebook veya Foursquare ile giriş yapabilmenizi sağlıyor.

 

 

 

IMG_0058

IMG_0053

 

 

Etrafınızdaki kahve dükkanlarını harita üzerinden rahat bir şekilde görmenizi sağlayan ve detaylıca incelemenize imkan tanıyan CupsOn.Me bence bu özelliği ile çok başarılı olmuş.

 

 

 

IMG_0054

 

 

CupsOn.Me temel olarak etrafınızda ki kahve dükkanlarında hali hazırda satın almış olduğunuz paketler ile kolay bir şekilde kahvenizi seçip satın almanızı sağlıyor. Paketler demişken Klasik, Modern ve Orjinal olarak ayrılan paketleri  5, 10, 20 günde bir ve sınırsız olarak satın alabiliyorsunuz.

 

 

 

Ödemeyi uygulamadan yaptıktan sonra kasaya geldiğinizde size verilen şifreyi görevli ile paylaşmanız yeterli. :) Afiyet Olsun.

Ömer Özkan
Ömer Özkan
Apple, Tech, Software Engineer & Editor of ElmaDergisi

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

3 YORUMLAR

  1. Sitenizin yazılarını dikkatle takip edip okuyorum. Önemli konular hakkında bilgi veriliyor. Ancak bu defa bu kadar basit bir programı neden yazı konusu yaptığınızı anlamayamadım. bu sekilde tanıtılacak binlerce uygulama varken. iyi çalışmalar…

    • Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkürler. Amacım; benim gibi kahve tutkununun hayatına büyük rahatlık getiren bir uygulamayı paylaşmaktı. Belirtmiş olduğunuz uygulamalardan incelenmesini istediğiniz var ise seve seve yardımcı olmaya çalışırım. :) Teşekkürler.

  2. “Bu doğrultuda farklı kahve dükkanlarını bulmak bir hayli zamanımı almaya başlamış, işin içinden çıkılmaz bir hal almıştı ki..”

    Anca bu kadar abartılabilir, ne diyim Allah başka dert vermesin. Kötü bir inceleme olmuş. Resim, yazı düzenlemesi filan, olmamış..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.