Kahve Tutkunlarına Özel CupsOn.Me

Siz de benim gibi gününün çoğunu kahve içerek geçiren bir kahve tutkunuysanız, kahvenin sizin için karton bardakta satılan kahvelerden ibaret olmadığını fark etmişsinizdir. Mecbur kalmadıkça marka olarak satılan kahve dükkanları yerine kahvenin lezzetini anlamamı sağlayacak dükkanları tercih ediyorum. Bu doğrultuda farklı kahve dükkanlarını bulmak bir hayli zamanımı almaya başlamış, işin içinden çıkılmaz bir hal almıştı ki karşıma CupsOn.Me çıktı.

IMG_0049

 

   

 

CupsOn.Me ilk etapta karşınıza Sadece Facebook veya Foursquare ile giriş yapabilmenizi sağlıyor.

 

 

 

IMG_0058

IMG_0053

 

 

Etrafınızdaki kahve dükkanlarını harita üzerinden rahat bir şekilde görmenizi sağlayan ve detaylıca incelemenize imkan tanıyan CupsOn.Me bence bu özelliği ile çok başarılı olmuş.

 

 

 

IMG_0054

 

 

CupsOn.Me temel olarak etrafınızda ki kahve dükkanlarında hali hazırda satın almış olduğunuz paketler ile kolay bir şekilde kahvenizi seçip satın almanızı sağlıyor. Paketler demişken Klasik, Modern ve Orjinal olarak ayrılan paketleri  5, 10, 20 günde bir ve sınırsız olarak satın alabiliyorsunuz.

 

 

 

Ödemeyi uygulamadan yaptıktan sonra kasaya geldiğinizde size verilen şifreyi görevli ile paylaşmanız yeterli. :) Afiyet Olsun.

Tagged With: , ,