Kışın Eldivenle iPhone, iPod Touch veya iPad Nasıl Kullanacağız?

Kış yaklaşıyor. Dondurucu soğuklarda yanımızda iPad’imiz veya iPhone’umuz var. Müzik açmak istiyoruz, veya arkadaşımıza iMessage’den bir şey yazmak istiyoruz. Nasıl yapacağız? Bir yandan kar yağarken, elleriniz donma ihtimalini boşverip eldivenlerimizi çıkaracağız.

Hayır. Eldiveni çıkarmamıza gerek yok. Peki bunu nasıl yapacağız? Çok basit, her şeyin bir çözümü var. Hollanda’lı Mujjo firması bir yolunu bulmuş.

Mujjo Hollanda merkezli, iPad, iPhone, MacBook gibi cihazlar için tasarım harikası aksesuarlar üreten  bir firma. Daha fazla bilgi edinmek isteyenler için www.mujjo.com dan sitelerine bakabilir.

Eldivenler dokunmatik ekranlarımız için özel tasarlanmış olup, isteyenler için farklı farklı renkleri bulunuyor. Renk çeşidi konusunda kullanıcıları tatmin ediyor diyebilirim. Rahatlıkla artık eldiveninizi çıkarmadan her türlü mobil cihazınızla mesajlaşabilir, fotoğraflara yorum yapabilir ve en önemlisi eliniz donmadan bunları yapabiliyor olacaksınız. Biraz araştırdıktan sonra Türkiye distribütörü olarak www.Bygo.me gözüküyor. İsteyen siteden sipariş verebilir. Eldivenler dışında Mujjo’nun iPad, Macbook ve iPhone’lar için de çok güzel tasarımları var. 79 TL fiyatıyla bu ürünü stoklara girince şahsen almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı merak ediyorum.

 

 

Tagged With: , , , , ,