LiveSurface, Context’i yayınladı

Context, Adobe Illustrator tasarımlarınızı saniyeler içinde  fotorealistik bir şekilde gözönüne seren bir Mac yazılımı ve eminim onu çok seveceksiniz.

context_editingcup

Illustrator, benim gibi pek çok kullanıcının eli kolu. Bir grafik tasarlarsınız ancak uygulamak istediğiniz yerde nasıl görüneceği konusunda hep hayallerinize güvenmek zorundasınızdır. Context, bunu sizin yerinize yapıyor. Illustrator ile entegre bir şekilde çalışan Context, çalışmanızı gerçek hayattan çeşitli objeler, panolar üzerinde 3D görebilmenize olanak sağlıyor. Daha da iyisi tüm bunları yaparken Illustrator’den ayrılmıyorsunuz. Çalışmanızı, bir kitabın, kutunun, şişenin veya dev bir reklam panosunun üzerinde nasıl görüneceğini önceden görebilmek oldukça keyifli.

Context ile üzerinde çalışabileceğiniz yüzlerce yüzey “Surface Store”‘da bulunuyor ve sayıları sürekli artıyor. Context’i indirmek ve kullanmak ücretsiz ancak yayınlanan yüzey örneklerinin tümüne sahip olmak isterseniz aylığı $9’dan başlayan abonelik sistemlerinden birine üye olmak gerekiyor.

Uygulama hakkında kendi web sitesinden daha detaylı bilgi edinip ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Aşağıdaki video ise nasıl çalıştığı konusunda size yeterince bilgi verecektir.

Tagged With: , , , , , , ,