Mac için Twitter Güncellendi

-

20130426-175802.jpg

Uzun bir süre aynı sürümde kalan Mac için Twitter uygulaması nihayet güncellendi.

Retina ekran desteği, kolay fotoğraf paylaşımı gibi birkaç yenilik eklenen uygulama artık Türkçe dil desteğine de sahip.

Sol alt tarafta bulunan bir kamera simgesine tıklayıp paylaşılmak istenen fotoğraf seçilerek fotoğraf paylaşmak daha kolay bir hale getirilmiş. Eskiden olduğu gibi fotoğrafları Tweet penceresine sürükleyerek de paylaşım yapılabiliyor.

Retina Ekran desteği ile yüksek çözünürlükte görüntü ve metinler, nihayet Retina Ekranlı Mac sahiplerini mutlu edecek detay, keskinlik ve parlaklığa kavuşmuş oluyor.

Yeni klavye kısayolları gibi birkaç küçük iyileştirmenin yanında beni en çok memnun eden yenilik ise uygulamanın pek çok önemli dünya dili ile aynı zamanda Türkçe’yi de destekliyor olması.

Uygulamanın eski sürümüne sahip olanlar Mac App Store’un güncellemeler bölümünden güncelleyebilir veya henüz indirmemiş olanlar yeni sürümü ücretsiz olarak indirilebilir.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.