Mountain Lion Geliştirici Sürümü 3 Yayınlandı

Apple, Mac bilgisayarlar için yeni işletim sistemi Mountain Lion’ın üçüncü geliştirici sürümünü (build 12A178q) yayınladı. Henüz bu sürüm ile ilgili öncekilerden farklı bir özellik belirtilmemiş. Mountain Lion ile ilgili bilgi almak için OS X 10.8 Mountain Lion başlıklı yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum. Yakında pek çok torrent sitesinde de yer alacağını düşündüğüm işletim sisteminin ilk geliştirici sürümünü birkaç hafta kullanmış ve hataları nedeniyle Lion’a geri dönmüştüm. Son kullanıcı sürümü çıkana kadar beklemenizi tavsiye etsem de benimle birlikte bu sürümü deneyecek olan pek çok kişi olduğunu biliyorum. Bağlantılar ortaya çıkmaya başladığında ve sürüm ile ilgili yenilikleri tespit ettiğimde teker teker anasayfadan sizlerle paylaşmaya davam edeceğim.

Mountain Lion’ın deneme sürümünü yasal olarak indirebilmeniz için ücretli Apple geliştirici programına kayıtlı olmanız gerekiyor.

 OS X 10.8 Mountain Lion başlıklı yazıya ayıracak yazınız yoksa aşağıdaki video Mountain Lion hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için gayet yeterli.

Tagged With: , , ,