Okuyucu Anketi: Hangi iPad?

ipad family

Bugün iPad ailesi yenilendi. iPad Air, çok ince, çok hafif, çok güçlü donanım özelliklerinin yanında alıştığımız standart ekran boyutunu korurken kasa boyutlarının küçülmesi ile dikkat çekiyor.

iPad mini ise olması gerektiği gibi satışta olan en güçlü iPad olan iPad Air ile aynı teknik özelliklere sahip oldu. Retina ekran ise iPad mini’yi eksiksiz hale getirdi. İlk nesil iPad mini de hala satışta ve üstelik fiyatı oldukca cazip bir hal alacak.

Apple pek çok takipçisini ters köşeye yatırıp 3. ve 4. nesil iPad’lerin satışını durdurdu fakat 2. nesil iPad’in satışına 399 USD bedel ile devam etmeyi tercih etti. Aslında iOS 7 güncellemesinde iPad 2’ye verdiği destek ile bunun sinyallerini hissettirmişti.

Halihazırda iPad Air ve Retina ekranlı iPad mini’nin henüz ülkemizde satışa sunulacağı tarih belirginleşmemişken APR ve teknoloji marketlerde 4. nesil iPad bulunabileceğini de gözönüne alırsak önümüzdeki aylarda satışta pek çok iPad modeli ile karşılaşabilirsiniz.

Peki hepsinin aynı anda bir yerlerde satıldığını ve bir iPad’e ihtiyacınız olduğunu varsayarsak siz hangi modeli almayı düşünürsünüz? Anketimize katılıp nedenlerini yorumlar bölümünde bizlerle paylaşır mısnıız?

Hangi iPad'i alırdınız?

  • iPad Air (47%, 136 Oy)
  • Retina Ekranlı iPad mini (43%, 126 Oy)
  • iPad mini (4%, 12 Oy)
  • 4. Nesil iPad (4%, 12 Oy)
  • iPad 2 (1%, 4 Oy)

Toplam oy: 290

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Tagged With: , ,