OS X 10.10.3 Güncellemesi Yayınlandı

-

Apple, Mac sistemler için uzun süredir beklenen OS X Yosemite 10.10.3 güncellemesini yayınladı. Yosemite’nin bu yeni sürümü ile Apple’ın geçen yıl WWDC’de tanıttığı ve iPhoto ile Aperture’ın yerini alacak olan Fotoğraflar uygulaması da kullanıma sunuluyor.

iOS 8.3’te olduğu gibi iki aşamalı Google hesap girişi desteğini getiriyor ve yeni emoji klavye yerleşimi ile birlikte yeni emoji işaretlerini içeriyor.

Güncelleme ile ilgili Apple’ın yayınladığı diğer notlar şu şekilde;

Ekran Resmi 2015-04-08 20.14.05

Apple, OS X 10.10.3 güncellemesini tüm Yosemite kullanıcıları için öneriyor. Temkinli kullanıcılar muhtemelen bir süre bekleyeceklerdir. Ne olur ne olmaz diye beklemekte fayda var fakat bir süredir beta sürümlerini kullandığım yazılımın ciddi bir soruna neden olmadığını da belirtmek isterim.

Güncelleme Mac App Store’un güncellemeler sekmesinden ücretsiz olarak indirilebilir. Sistemin yeniden başlatılmasını gerekli kılan bu işlemden önce tüm yarım kalan işlerinizi kaydetmenizi ve yedek almanızı tavsiye ediyoruz.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

Önceki İçerikiOS 8.3 Yayınlandı
Sonraki İçerikHoş Geldin Siri

1 YORUM

  1. merhaba, 10.10.3 guncellemesini aksam kendi yapmis, kapatmadigim icin. Bu guncelleme sonucu Icloud hesabina baglanamiyor. Gmail olmuyor. 10.10.2 ye geri donmeyi dusunuyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.