OS X 10.8.4 Beta, geliştiriciler için yayınlandı

-

mountain-lion-logo

Apple, OS X Mountain Lion 10.8.4 ilk beta sürümünü üçüncü parti test kullanıcıları ve geliştiriciler için yayınlandı. “Güncellemeden sonra eski sisteminize geri dönemeyeceğinizi bilin” şeklinde başlayan  güncelleme notu “gerektiğinde silebileceğiniz bir sisteme güncellemeyi yükleyin” şeklinde devam ediyor ve kullanıcıları uyarıyor.

Apple tarafından güncellemenin getirdiği yenilikler belirtilmemiş olsa da hata düzeltimi, performans iyileştirmesi gibi her güncellemede standart iyileştirmeler bulunduğunu tahmin edebiliyoruz.

Apple geliştiricilerden WiFi, Grafik sürücüleri ve Safari üzerinde yoğunlaşmalarını istiyor.

10.8.4 ‘ün bu ilk betasının yapı numarası 12E27. Apple geçtiğimiz ay 10.8.3 güncellemesini pek çok beta sürümü yayınladıktan sonra nihai kullanıcılara sunmuştu.

10.8.4’ün beta sürümünü indirmek için Apple’ın geliştirici programına kayıtlı olmak gerekiyor. Torrent vb kaynaklardan erişebileceğiniz beta sürümlerin sisteminizin kararlılığını olumsuz etkileyebileceğini hatırlatarak uzak durmanızı öneriyorum.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

1 YORUM

  1. Grafik sürücülere iyi çalışsınlar zira entegre grafik çözümlerini OS X tam performanslı kullanamıyor. (Teknik bir kanıtım yok, tamamen gözlemlere dayalı)

    Aynı kartlar Windows altında daha iyi sonuç verebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.