OS X Mountain Lion’ı Yarın İndirebilirsiniz!

Birkaç dakika önce Q3 maddi kazanç etkinliği sırasında CEO Tim Cook OS X Mountain Lion sürümünün yarın kullanıma açılacağını duyurdu. Tahminlerimiz tuttu ve OS X Mountain Lion yarın Maclerimizdeki yerini alıcak Mac App Store’dan ve USB bellek üzerinden satışa sunulacak.

Biz 17 Haziranda 17 miyon iPad rekoruna ulaştık ve durumdan çok memnunuz. MacBook’lar güncellendikten sonra, yarın OS X Mountain Lion’ı satışa sunuyoruz ve bu sonbaharda iOS 6 da kullanıma açılacak. Sizi şaşırtmak için yeni ürünler arıyoruz.

OS X Dağ Aslanı 19,99 $ fiyatı ile yarın Mac App Store da satışa sunulacak.

OS X Mountain Lion, Bildirim Merkezi, Game Center, AirPlay Mirroring, gelişmiş iCloud entegrasyonu, Notlar ve Hatırlatmalar uygulamaları, gelişmiş bir Safari ve Mail, Twitter, Facebook entegrasyonu , dikte uygulaması da dahil olmak üzere 200’den fazla yeni özellikle yarın Mac’inizde. :)

Apple OS X Mountain Lion’ın yarın indirilmeye açılacağını duyurdu ve tanıtımda geçen seneki ay taktiği kullandılar. Mac’inizin OS X Mountain Lion için uyumlu olup olmadığına Mac’iniz OS X 10.8 için hazır mı? haberinden  bakabilir, ilk incelemesi için OS X 10.8 Mountain Lion başlıklı yazıya gözatabilirsiniz.

Tagged With: ,