Pegatron’da Test Edilen iPhone 5C’lerin Görüntüsü Sızdı

5C olarak adlandırılması beklenen uygun fiyatlı modelin, test aşamasından sızdırılan bir fotoğraf  gündeme damgasını vurdu.  Pegatron’un kalite kontrol departmanından sızdırılan görselde, birden fazla iPhone 5C’yi şarj olurken görüyoruz.  Görsel çin merkezli mikroblog sitesi olan Sina Weibo sitesinde paylaşıldı. Engadget’e göre, görseli Sina Weibo sitesinde paylaşan kişi, fotoğrafı temmuz ayının ortalarında kalite kontrol odasında çektiğini belirtti.

Iphone5c

Görseli paylaşan kişinin, çinli mikroblog sitesinde paylaştığı yazıya göre, kendisinin önceden Pegatron çalışanı olduğu ve bu fotoyu kalite kontrol departmanında temmuz ayı ortasında çektiğini söyledi. Bunun yanında, gelecek nesil Mac Mini’nin de yolda olduğunu belirtti.

Apple, iPhone 5C’yi 10 eylülde yapılacak etkinlikte tanıtmayı planlıyor  ve 5C’nin birkaç renkle geleceği artık kesin gibi.

iPhone 5S’in ise, parmak izi sensörü ve yeni 128GB seçeneği ile gelmesi bekleniyor. Son günlerde ortaya çıkan altın(şampanya) renkli iPhone ise Apple’ın yeni bir sürprizi olabilir.