Pupa’dan açılış indirimi

-

26 Kasım Cumartesi günü Pupa Şaşkınbakkal APR’nin açılışı nedeniyle Apple modellerinde indirimler yapılacakmış. Şu günlerde bir Apple ürünü almak isteyenler için uğranılması gerektiğini düşündüğümden paylaşayım dedim. Muhtemelen yine stoklarla sınırlıdır (Daha doğrusu 1-2 tane vardır) ve gittiğinizde üzgünüz bitti derler (bkz. Burası Türkiye) ama siz yine de almak istiyorsanız erken saatte gidin. Reklam’a göre 13.3″ MacBook Pro 3440 TL yerine 2599 TL, MacBook Air 11.6″ 2750 TL yerine 1999 TL imiş. Vay efendim ben duymadım, bilmiyordum diyen olmasın… :)

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

12 YORUMLAR

 1. pupada…IMAC 21.5″ 2.5GHZ QC i5/2x2GB/500GB/AMD RADEON HD 6750
  3.046,61 TL + KDV miş
  2.803,39 TL + KDV olmuş..

  zatem madia markette bu fiyat… 2899 kdv dahil…

 2. hadi gidip pupa’ daki stokları eritelim. Bumudur yeni mağaza için insanlara yaptıkları indirim. Bırakın yahu azıcık Avrupa’da ki mağazaları örnek alsınlar. Hem uçuk kar marjları ile satsınlar hemde müşteri memnuniyeti diye bir kaygı taşımasınlar. Nefret ediyorum Türk şirketlerinin aptal saptal reklam ve pazarlama stratejilerinden.

 3. Kesinlikle öyle diyecekler Mehmet Bey. 1-2 maximum 3 ürün sonra kampanyalı ürün stoğumuz tükenmiştir diyecekler. Aman 2-3 ürün için zarar yapıp müşteri kazanırlar. En kısa zamanda batmaları dileği ile. Servis deseniz İzmir’ de bir tane var. Bakın başımdan geçen olayı anlatıyorum. Geçen hafta arkadaşımın beyaz macbook’ u için format amaçlı APEX’ e gittim. Dedim ki format lazım bugüne yarın arkadaşımın çok önemli bir projesi var akşama teslim almam gerekiyor.Verdiğimde saat 5 idi.APEX reseller bu arada. Tamam dediler ve 2 saat içerisinde vereceklerini söylediler. Fiyat için 60 tl gibi bir fiyat aldık. Benim yanımda yeterli kapasitede flash belleğim olmadığından format atamadım. Telefonumuzu aldılar beklemeye koyulduk. 2.5 oldu ses yok 3. saatte dayanamadık gittik dedik eee noldu ses çıkmadı.Yoğunduk başlayamadık dediler peki 1 saate halledermisiniz dedik tabii ki dediler. Gene bekledik gene ses çıkmadı. Gerildim iyice. Gittik ve aldığımız cevap şu: AN İTİBARİYLE YÜKLEME YAPARKEN KAPANDI CİHAZ. Çocuk mu kandırıyorsunuz dedim. Çıldırmış vaziyetteydim ama. Verin bilgisayarı benim için APEX BİTMİŞTİR dedim ve terkettim.Bu kadar mı basiretsiz olabilir kendine RESELLER adını takmış olan bir mağaza.Aramıyorlar.En kötüsü YALAN söylüyorlar.Yazık nefret ettim kendilerinden. Peki o olaydan sonra ne yaptık ? Doğruca teknosa ya çıktık 16 gb flash disk aldık 52 lira apex format işleminden 60 tl istemişti. Aldık ve arkadaşımın Macbook’ una evde format attım. Son sözüm, sizin gibi müşteri memnuniyeti yoksunu basiretsiz insanlar topluğunun en kısa zamanda batması dileği ile.

 4. Hakan Bey Media Market fiyatlarının o şekilde olması normal çünkü ithalatı kendi yapıyor ve bilkomda malesef bu firmaların getirdiği ürünlere teknik destek vermek durumundadır. Fiyatların anormal olması normal milyon dolarlık firmanın adet yüklü olması ayrıca kendi ithal ediyormasından düşüktür. Daha önceki iPhone 4 olaylarında olduğu gibi yurt dışında bir bacağı olan firmaların paralel ticaret adına çok yüksek yüksek fiyatlarla satması normaldir. Bilkom fiyatları avrupa lokasyonu üzeriden belirlenir ufak oynamalarla ( 2 yıl garanti zorunluluğu ) fiyat avrupa biraz üstündedir. Bazı arkadaşlar ver yansın etmekte haklı olmaları yanında haksızdırlarda sebebi ise basit devletin bu ürünlere % ve Kdv dilimleri yansıtmakta firmaların karları ise , % 15 civarındadır. Aynı şey Sony marka televizyonlardada geçerlidir örnegin siz istanbul bilişimden 1500 alacabileceğiniz bir ürün herhangi Sony store yani Resmi Sony Eursion almaya kalktığınızda karşılaşıyorsunuz. Burda tüketicinin Firma veya firmalara kızması malesef normaldir.

  • semp bey… satılan ürünlerin paketleri hep bilkom bandı yapışık… media market bilkom dan tedarik ediyor diye düşünüyorum… parelel ithalattan getirtilen ürünlerde bilkom teknik servis hizmeti vermiyeceğini biliyoruz..

   bugun pendorya media markt da olacağım bu soruyu soracağım…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.