Real Racing 3, App Store’da ücretsiz olarak yayınlandı

mzl.uggimuhd.320x480-75

Appstore

Electronic Arts’ın merakla beklenen Real Racing serisinin üçüncüsü, Real Racing 3, Türkiye App Store’da bugün ücretsiz olarak yayınlandı. 45’ten fazla lisanslı ve gerçekten oldukça detaylı Porsche, Lamborghini, Dodge, Bugatti ve Audi gibi araçlar, Mazda Raceway Laguna Seca, Circuit de Spa-Francorchamps, Silverstone gibi gerçek yarış pistleri ile zenginleşmiş oyunda Thime Shifted Multiplayer modu ile gerçek insanlarla offline olmaları durumunda bile yarışabilme imkanı sunulmuş.

mzl-1.tfukveqt.320x480-75

Game Center veya Facebook arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz gibi dünyanın herhangi bir yerinden yeni arkadaşlar edinmeniz de olası. Oyunun ücretsiz sunulması, elbette oyun içi ekstraların satılacağını gösteriyor ki bu da aslında ücretsiz olarak kısıtlı ögeler ile oynanabileceği anlamına geliyor.

mzl.slgqcmbf.320x480-75

Kupa yarışları, elemeler, drag yarışları gibi 900 den fazla etkinlik içeren oyunda araçların performansını yükseltmek için seçenekler de mevcut.

mzl-1.rlnqdqis.320x480-75

Uygulama, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (4. Nesil), iPod touch (5. Nesil), iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad (3. Nesil), iPad Wi-Fi + 4G, iPad (4. Nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (4.Nesil), iPad mini ve iPad mini Wi-Fi + Hücresel ile uyumlu. Minimum iOS 4.3 veya daha yenisi ile çalışan oyun ayrıca  iPhone 5 için özel olarak optimize edilmiş..

Appstore

 

 

Tagged With: , ,