Resmi Vodafone iPhone 4 Kampanyası Duyruldu

-

iPhone 4 Vodafone’dan alınır.
Kontratlı Paketler

iPhone 4 bu paketlerle çok daha avantajlı!

18 ay taahhütlü paketlerden birini alın, bedava yurtiçi her yöne ve yurtdışı aramalarda kullanacağınız dakikalara, SMS/MMS’lere,sınırsız internete, ve Vodafone Red dünyasının özel ayrıcalıklı servislere sahip olun!

 • Kullanım hakkı bir fatura dönemi için geçerlidir.
 • Dakika limitinin doldurulması durumunda 0,30TL/dakika’dan, SMS limitinin doldurulması durumunda 0,30 TL/SMS’ten, MMS limitinin doldurulması durumunda 0,46 TL/MMS’ten ücretlendir Uluslararası her türlü kullanımlar için roaming ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri tüm hizmetlerde (ses,mobil internet,sms vb) ayrıca ücretlendirilir.
 • İlgili fatura dönemi içinde kullanılmayan dakika, SMS, MMS ve mobil internet miktarları bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez
 • Ücretsiz görüşme olanağı, abone aktivasyonu yapıldığı andan itibaren veya mevcut aboneler için pakete geçiş tarihi ile başlayacaktır. Pakete giriş tarihine kadar abone eski tarifesi üzerinden ücretlenir.
 • Abonenin ilk faturasında aylık toplu süre ücreti ve dakikalar; SMS’ler, MMS’ler ve mobil internet kullanımının adil kullanım miktarı aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak hesaplanır ve fatura edilir.
 • Aboneler 3G aboneliklerini başlattıkları takdirde seçtikleri tarifeyi 3G networkünde kullanacaklardır. Abonelerin 3G hızından yararlanabilmeleri için Vodafone 3G kapsaması içerisinde olmaları gerekmektedir; Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Aboneliğini 3G’ye açtırmayan aboneler mevcut mobil internet altyapısını (2G/edge) kullanacaklardır.
 • Abonelerin internete erişim hızı 7.2 Mbps’a kadar olup, ilgili hız için adil kullanım miktarı 1GB’tır. Abonelerin adil kullanım hakkını doldurmaları halinde internete dönem sonuna kadar 96 kbps’a kadar hızla bağlanılır. Mobil internet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket adil kullanım miktarından düşer.
 • Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder.
 • Bu tarifede konferans görüşme servisi kullanılamaz.Toplu süre ücreti abonenin faturalarında ilgili fatura döneminde tahsil edilir.
 • Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir.
 • Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Kıbrıs’a doğru Türkiyeden başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.
 • Abonelere sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez.FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
 • Bu paketten sadece iPhone 4 kampanyasına katılan aboneler yararlanabilir.
 • Bu paketlerden sadece iPhone 4 Kontratlı Paketler kampanyasına katılan aboneler yararlanabilir.
 • Abonenin müşteri numarası altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı 6 aydan büyük olan hattına ait son 6 aylık toplam fatura tutarının en az 250 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir.
 • Kampanya kapsamında belirlenmiş kriterlerden herhangi birine uymayan aboneler, taahhüt ettikleri tutarın ilk 12 aylık kısmını kampanya kapsamında yer alan kredi kartlarından birisi ile 12 ay eşit taksitle ödeyecek, 12. ayı takip eden fatura dönemlerinde aylık ödemeleri faturaları üzerinden ödeyerek kampanya kapsamına dahil olabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapı Kredi Bankası Worldcard, Fortis World Card, Vakıf World Card ve Anadolu Word Card veya Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Garanti Bankası Shop&Miles American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Şekerbank Bonus Card, ING Bonus Card veya TKFB Happy Card kredi kartları geçerlidir, Vodafone tarafından belirlenmiş kriterlere uymayan aboneler bu bankalara ait kredi kartı olmaması durumunda kampanyadan yararlanamayacaklardır. İlgili kampanya bireysel ve kurumsal aboneler için geçerlidir.
 • Aboneler ayrıca bir 3G internet paketi seçebilirler, seçmiş oldukları paket üzerinden ayrıca ücretlendirileceklerdir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilirken kurumsal müşterilerde bu sınır 50’dir.
 • Tek fatura kullanan kurumsal aboneler kampanyadan yararlanamaz. Öncelikle tek faturadan çıkıp kampanyaya daha sonra dahil olmaları gerekmektedir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği mobil internet kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart; kampanya kapsamındaki ürünün son kullanıcı fiyatından abonenin kampanyadan çıkana kadar “cihaz taksit bedeli” adı altında ödediği tutarların düşülmesiyle hesaplanmaktadır. Kampanyanın taahhüt süresi abonenin tarifeye geçiş tarihi itibariyle başlar.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone A.Ş.’nin ve Vodafone Teknoloji A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanya 31 Mart 2011 tarihine kadar geçerlidir.
Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

3 YORUMLAR

 1. bu kampanyanın ayrıca bana daha makul gibi görünen bi seçeneği daha var.. cepavantaj paketi üyelerine göre..

  ayrıntılar burda:

  http://www.vodafone.com.tr/Cihazlar/iPhone4-kontratli-mobil-internet-paketleri.php

  bana anca yeten 55 tl’lik paketi (vodafone ve sabitler sınırsız diger operatörler 500dk) kullanıyorum ama diger paketler de dahil deniliyor. üzerine 65 tl ile (verdigi internet çok da önemli degil diye düşünüyorum) kampanyaya dahil olunabilinecek. yukarıda belirtilen tabloyla karşılastırdıgımda 149luk paketten tarifemin ücretini çıkarttıgımda 95 lira gibi bi deger kalıyor. aradaki 35 tl farkı internet ve mesaj (-ki çok mesaj göndermeyen bir insanım) için verilmeye değer olarak görmüyorum

  cepavantaj paketleri için
  65 tl * 24 ay = 1560 tl

  gittigidiyor sahibinden gibi sitelerde 2000tl gibi rakamlara satılan kayıtsız garantisiz cihazlara göre çok çok makul bir rakam olarak görünüyor.. son zamanlarda oralarda da fiyatlar 1300-1500 civarlarına düşmeye başlamıştı.. :)

  gerek önceki grekse şimdiki 3gs modeli kampanyasına göre de çok makul bir deger olarak görüyorum… yukarıda belirtilen tabloya göre:
  3gs için 250 dk heryöne konuşma 250 mesaj ile birlikte aylık 99 lira isteniyor.. verilen avantajların bedeli 30-40 lira anca ediyor kalan yine 60-70 lira gibi deger.. yani cep avantaj paketi kullanıcıları için 3gs 8 gb, 4 16gbtan daha pahalı görünüyor..

  daha iyi görüşlere sahip olan kişiler olabilir.. ayrıca şunu da es geçmiyorum tabi yurt dışına göre pahalı görünebilir ama mesela avusturalyada 1000 avts. doları yani 1400tl civarı bir edere sahip.. daha ucuz ülkeler de var ama türkiye için iyi

  tabi bu benim izlenimim.
  güle güle kullanın :)

 2. burada anlamadıgım 250 + (99 x 24) ile iphone 4 16 gb’yi alabiliyor muyuz yoksa 250 liralık peşinat 3gs almak isteyen ve 4×4 paketini kullanmak isteyenlerin vermesi gerekn peşinat mı?
  burada kafam karıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.