Satürn’den Apple tutkunlarına özel aksesuar reyonu

Yıl 2006, pırıl pırıl simsiyah iPod Nano’nun ilk nesli satışa sunulmuştu. Öylesine güzel görünüyordu ki anlatamam. Şimdiye kadar satın aldığım en güzel Apple ürünlerinden biriydi. Küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk. Şimdiki Nano’nun iki katından daha büyüktü ama o zamanlar için bu boyut mucizeden farksızdı. Hani yeni bir teknolojik oyuncak alınca el bebek gül bebek bakarsınızya, durum benim için de aynı. Aman çizilmesin başına bir şey gelmesin diye ilk işim bir kılıf aramak olmuştu. Altını üstüne getirdim şehrin uygun bir kılıf bulana kadar. Sonunda ABD’den gelen bir arkadaşıma rica edip istediğim kılıfı aldırmıştım.

Yıl 2012. Türkiye’deki büyük teknoloji mağazalarından Satürn’ün Apple aksesuarlarına özel reyon açacağını duyduğumda aklıma yıllar önce alt tarafı bir kılıf için yaşadıklarım geldi.

Satürn, 12 Mart Pazartesi günü Apple aksesuar reyonunu teknoloji severlerin beğenisine açıyor. Reyonda iPhone, iPad, Mac ve iPod aksesuarları 1000 den fazla çeşit ve 80 den fazla marka ile yer alacak.

Apple’ın tüm dünyada kendi mağazaları haricinde son dönemde büyük teknoloji marketlerinde küçük mağazalar açmaya başladığını Elma Dergisi okuyucuları hatırlayacaklardır. Türkiye’de bunların ilki İstiklal Caddesi’ndeki en büyük Satürn mağazasında açılmıştı. Üzerinde elma olan şeylerin hepsinin bir arada olduğu yerlerden çıkasım gelmiyor. Satürn’ün Apple köşesi de bunlardan biri. Yolunuz düşerse 12 Mart’tan sonra bir uğrayın derim. Belki sizin elma için de hoşunuza giden bir şeyler bulursunuz.

Tagged With: , , , , , ,