Steve Jobs Anısına

Merhaba arkadaşlar. Elma Dergisi takipçilerinden Çağatayhan Karagöz güzel bir düşünce ile bir mail gönderdi. Maili aynen sizinle paylaşıyorum;

“Değerli Türk Apple kullanıcılarından küçük bir ricada bulunuyoruz. Steve Jobs’ın bir fotoğrafını duvar kağıdı yaparak bize göndermenizi istiyoruz. Steve Jobs’ın bu fotoğraflarını video haline getirip rememberingsteve@apple.com adresine gönderip sosyal paylaşım sitelerinde paylaşacağız sizin yapmanız gereken basit küçük bir kaç işlem var. iPhone,iPad,iPod ve MacBook ve iMac’nizde Steve Jobs’ın resmini duvar kağıdı yapıp resmini çektikten sonra altına video’da sizin fotoğrafınız gelince altında yazacak isim (eğer istemiyorsanız boş bırakınız) veya takma ad yazıp stevejobsanisina@hotmail.com adresine 15.10.2011 tarihine kadar göndermeniz yeterli. Not: Video’daki arka plan müziği için öneriniz varsa yazınızın sonuna eklemeyi unutmayın.

Bu güzel düşüncesi için Çağatayhan Bey’e teşekkürler. Haydi şimdi fotoğraflarımızı gönderelim. Bakalım ortaya nasıl bir şey çıkacak?

Tagged With: ,